Wpis z mikrobloga

#!$%@? xD Przecież to normalnie wstyd aby gierka przez tyle lat nie poczyniła jakiś znacznych ulepszeń. Publiczność na trybunach wygląda prawie jak z epoki PS2 tylko że nie jest płaska. Ale tak samo sztywna i sztuczna. 0 prawdziwych przyśpiewek kibiców. Zero jakiś autentycznych stadionów np z Polski. Komentarze komentatorów to już #!$%@? xD od 10 lat 0 zmian nie chce się tego słuchać od pierwszego meczu. A Lewandowski to wygląda gorzej od Lewandowskiej w tej grze. I oni biorą za to 350 zł co roku? #gry #pilkanozna #fifa
Megasuper - #!$%@? xD Przecież to normalnie wstyd aby gierka przez tyle lat nie poczy...

źródło: temp_file8892928309577937587

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: to samo mówię od 5 lat.

xD kiedyś, ktoś by ogarnął, że powinna być aktualizacja, zmiana składów, dodanie czegoś i tyle. Tutaj zmienia się numerek jak rok, leszcze płacą 349zl xD i pyk można czekać rok na małą aktualizacje.

Sam instaluje nowa jak się dopiero w gamePass pojawiła xD
  • Odpowiedz
  • 19
@allX Na których zarabiają więcej niż na samej grze. Gracze sami psują rynek a potem zdziwienie, że poziom leci w dół.
  • Odpowiedz
@Megasuper: do tego tyle można byłoby zrobić usprawnień i fajnych detali które mogłyby w #!$%@? wzmocnić imersję symulacji prawdziwej piłki nożnej. Zwłaszcza z wykorzystaniem AI które mogliby powoli zacząć wprowadzać (np generujący się w locie naturalny, unikalny komentarz). Ale oni lecą takim minimalizmem że ja #!$%@? po prostu.

Fifa to zwykła zręcznościówka, a spokojnie można byłoby w dzisiejszych czasach zrobić symulator z prawdziwego zdarzenia.

W ogóle branża gier (na czele
  • Odpowiedz
@Megasuper: Kiedyś to byli czasy, FIFA 08, Mega Patch PL i się grało na wiernie odtworzonych polskich stadionach - cudeńkach sprzed #!$%@? () I jeszcze te nie-elektroniczne bandy reklamowe z firmami które się kojarzy a 90% już nie istnieje ehhh
johnkashtan - @Megasuper: Kiedyś to byli czasy, FIFA 08, Mega Patch PL i się grało na...

źródło: 1030894390

Pobierz
  • Odpowiedz
@Megasuper myślę że oni mogli by z łatwością zrobić wszystko co potrzebne żeby ta gra była 9/10.
Tylko po co? A co będziesz sprzedawał za rok, dwa, trzy? Tu maja się zmieniać nieistotne gówna, pod płaszczem rewolucji a wszyscy z uśmiechem co roku wyskoczą na to 3 stówki. Do tego rekordowe zyski z fc pointsow. Frajerów trzeba golić.

I tak co roku.
  • Odpowiedz
@Megasuper: Grałem od fify 07, co roku kupowałem nową część. Coś tam się jeździło na turnieje, nawet kilka się wygrało, zawsze z fifą miało się fajne wspomnienia. Mam największy sentyment do 13-stki i 14-stki (wrzutki na Benteke aż się łezka w oku kręci). Po dodaniu kobiet do drużyn facetów i zrównaniu ich overali z legendami piłki nożnej zaprzestałem grania w to, pewnie poleci hejt ale dla mnie to przesada. Czekam
  • Odpowiedz
@Megasuper: wszystkie gry sportowe na licencjach to takie samo gówno. Madden NFL, NHL czy NBA to samo, choć NBA od 2k trzymało dość długo poziom, ale ostatnie edycję to już większa otchłani mikro transakcji niż gry EA
  • Odpowiedz
@Megasuper 99% graczy tej gównogry ma w dupie realizm ich interesuje tylko jakie będą paczki i jakie będą OP taktyki do wygrywania większej ilości spotkań żeby mieć lepsze nagrody. Po co mi jakieś dźwięki i kibice jak to w pierwszej kolejności nawet nie przypomina piłki nożnej? W to się gra jak w sensible soccer
  • Odpowiedz