Wpis z mikrobloga

Jako widz starego DG Z już widzę że zapowiada się ,,bajeczka" dla dzieci która dla wytrawnych i już podstarzałych widzów dawnej sagi będzie tylko zawodem i tylko przeskipowaniem tego tworu.
Znowu widzę że bohaterowie zostali kolejny raz ,,odmłodzeni" i generalnie oprawa graficzna też wydaje się być cukierkowa i pewnie ta nowa saga sprofilowana dla widza w wieku 10-15lat. Któremu szybko się znudzi i o tym zapomni.

Czasami jednak lepiej nie odkopywać tego co było i zostawić dobre wspomnienia z dzieciństwa i nie psuć tego

#nostalia #anime #dragonball #dragonballsuper #dgz #gownowpis
Lukardio - Jako widz starego DG Z już widzę że zapowiada się ,,bajeczka" dla dzieci k...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: widzę że mocno idealizujesz Dragon Ball Z, który tak po prawdzie jest mega schematyczny i powtarzalny, kiedyś też tak patrzyłem jak ty, potem zobaczyłem trochę innych anime i dużo bardziej krytycznie patrzę na DB mimo że go wciąż lubię, oryginalny DB jest bardziej zróżnicowany i ma więcej wątków komediowych. Jak chcesz coś poważniejszego to sprawdź sobie no "Death Note" albo "Cowboy Bepop"
  • Odpowiedz
@Lukardio dla mnie fajna sprawa bo chciałbym zarazić młodsze pokolenie tym uniwersum (35lvl here) więc to będzie fajny pomost, żeby dzieciaki mogły zobaczyć w skrócie z czym to się je ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz