Wpis z mikrobloga

Republika to chyba prowadzi kampanię razem z Trumpem bo na głównej stronie same "newsy" na jego temat.
-"Stoję przed wami tylko dzięki łasce wszechmogącego Boga" powiedział Trump
-Bezpieczeństwo Granic nielegalna imigracja "Masowa deportacja teraz!"
-Niekompetente wycofanie się Biedna z Afganistanu
-Donald Trump spotkał się z przedstawicielami prezydenta RP!
-Hulk Hogan "Nadszedł czas aby przestać milczeć!
-Trump jest bardzo zdecydowany w kwestii bezpieczeństwa granic
-W przemówieniu Trumpa ani razu ma nie paść słowo "Biden"
Sakiewicz chyba jakieś centy dostaje za to bo to troszkę dziwnie wygląda że się tak tym podniecają #polityka #usa #sejm #tvrepublika
  • 3
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: Ja już powoli odnosze wrażenie, że TVrepublika robi z PiSu drugich republikanów, a tak krzyczeli, że PO to partia zewnętrzna z Niemiec, a co sami pokazują? Że PiS to partia zewnętrzna amerykańska? Napisałem wczoraj do PO list z prośbą by uspokoili tam troche pisowców, bo przeżywaja jego kandydature jak mrówka okres, oni serio chyba myśla, że jak pomarańczowy wróci do koryta, to obali rząd tuska XD
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: A poza tym biden bardzo dobrze zrobił wycofując wojska USA z Afganistanu, tam bezsensownie ginęli Amerykanie latami. Afganistan, Syria, Iran, Irak to państwa terrorystyczne. Afganistan w zasadzie juz jest zgruzowany, ale to była później dziura śmierci, tam bezsensownie wykrwawiało sie USA, a do europy wsparcia pomarańczowy nie chcial wysłac i Rosja szalała i w sumie do dzis szaleje, bo sis kacapom marzy odtworzenie ZSRR
  • Odpowiedz
@Fatalista1988: Oni taka papke teraz serwują z trumpem, ze ja pierdziele. Tak o zamachu na premiera Słowacji nie pierdzielili jak o trumpie i po co? Jaki cel ma to co robi republika jak to nie sa w ogole nasze wybory? () a polsat też zaczyna już pierdzielić jak republika o trumpie
  • Odpowiedz