Wpis z mikrobloga

@HardWax: Szkoła, KNX robiony przeze mnie, sterowanie w salach klimatem (czujnik temp + CO sterował siłownikiem z przepustnicą na wentylacji). Zgłosznie: "Panie! Ten system to jakiś do dupy jest, powietrze tak gęste, że w sali dzieci mi się duszą. Zrób pan coś z tym bo będziemy się sądzić!"
Przyjeżdżam na miejsce, no faktycznie zaduch więc się biorę za szukanie - widzę że system klapę wysterowuje, przekaźnik załączony, zaglądam nad sufit,
gonorrhoea_ - @HardWax: Szkoła, KNX robiony przeze mnie, sterowanie w salach klimatem...

źródło: 566464643134654631

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hutnik3: Panie, nie wiem. Musiały zdegradować - jeszcze jedno foto znalazłem. W lipcu oddaliśmy obiekt, a we wrześniu przyszło najpierw jedno, a zaraz potem drugie takie zgłoszenie.
Trzeciego nie było - powiedziałem, że mogę im zrobić audyt, ale będzie drogo bo takich fackupów to tam była masa. I też kiero od sanitarki się pod pomiarami podpisywał. Tam to w ogóle była wesoło zrobiona ta wentylacja. Centrale odpowiadające za sale były
gonorrhoea_ - @Hutnik3: Panie, nie wiem. Musiały zdegradować - jeszcze jedno foto zna...

źródło: 56464654654654654654654654

Pobierz
  • Odpowiedz