Wpis z mikrobloga

Niepopularna opinia: cały sezon był do dupy i obejrzałem z litości, ale ostatni odcinek uważam za bardzo dobry. Nie są oczywiście to Boysi z pierwszego sezonu, ale w końcu coś się ruszyło i obejrzałem z satysfakcją. I nawet walę te wszystkie polityczne odniesienia, po prostu finałowy odcinek mi się podobał i czekam na kolejny sezon :). Oby tylko nie był tak gówniany jak 7/8 czwartego.

#theboys
  • 10
  • Odpowiedz
@Kaczorra: czwart sezon dobrze oglądnąć za jednym zamachem, był średni, nie był zły ani dobry, były fajne sceny jak walka w siedzibie Butchera są emocje skumulowane, 5 sezon chyba tak zrobię obejrzę cały naraz
  • Odpowiedz
@Kaczorra: nie uważam że to jakaś niepopularna opinia, w całym sezonie odcinek 4, 7 i 8 były dobre a reszta bardziej lub mniej ale do kitu.

Już nawet stojaki z bezschematu jadą po tym sezonie więc dobrze nie jest
  • Odpowiedz
@kanabiss:

czwart sezon dobrze oglądnąć za jednym zamachem, są emocje skumulowan

ja tak zrobiłem poza ostatnimi dwoma odcinkami. Sezon był tak nudny że czasami przewijalem a i tak nieironicznie na jednym odcinku przysnołem
  • Odpowiedz
ten odcinek też był dobry jak homelander załatwił tych laborantów na dole, babka tam dość ciekawe słowa powiedziała że homelander już w brzuchu zabił laserem swoją matkę, a oni go badali bo chcli sprawdzić jego możliwości i oganiczenia - i fajnie na końcu jej odpowiedział - końcowa scena
  • Odpowiedz
@kanabiss: ogólnie większość scen z homelanderem była dobra w tym sezonie ale ta postać też na problem bo kręci się w kółko. Już chyba z 3 razy zrywał z swoją przeszłością i ciągle robi to samo.

Ogólnie ten serial cierpi na syndrom oszukiwania widzów co do progresji bohaterów.
  • Odpowiedz
@keksoa: też to zauważyłem że bohaterowie nie stają się ani lepsi ani gorsi, prócz butchera bo on upada przez związek V ale nagle magicznie cały czas odzyskuje siły,
jakoś kręcą się wszyscy wkółko, od połowy sezonu miałem nadzieję że zdziałają coś z tym wirusem - zarażą część, na część znajdą antidotum a tu nic sie nie zdzarzyło, i ten NEGAN z the walking dead jako wizja Butchera to zwykły zapłeniacz
  • Odpowiedz
ale w końcu coś się ruszyło i obejrzałem z satysfakcją


@Kaczorra: ruszyło by wpieprzyć potężny cliffhanger
to ja nwm po co oglądałem ten sezon jak mogłem obejrzeć ostatni odcinek i poczekać na 5 sezon
  • Odpowiedz
  • 1
@Protectorx cliffhanger to miałeś na końcu ostatniego odcinka 5. sezonu "Better call Saul", a tutaj po prostu im się nie udało i muszą dalej walczyć. Starlight uciekła, więc pewnie jakoś się przegrupuje i następny odcinek będzie się dział kilka miesięcy później.
  • Odpowiedz