Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ CamboLife |🐟CAMBOFISH, NA RYBY W KAMBODŻY
YouTube / Odysee ▶ CamboLife| KHMERSKA ROBOTA, TRAGICZNA ŁAZIENKA BARTKA BEZOSA W NAKUPENDZIE
🥑💬
artykuł o Adamie Machaju w szybkim przewodniku po kambodżańskim został zaktualizowany

⭐️ Inne materiały na Odysee:
Odysee ▶ Co się dzieje z Polakami w Kambodży
Odysee ▶ Raport z Akcji znów nadaje 03/07/2024

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z
filmami wyjaśniającymi kambodżańskie uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które niegdyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #cambolife #pucin #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ CamboLife ...

źródło: 18072024

Pobierz
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ CamboLife ...
  • 4
  • Odpowiedz
🐟CAMBOFISH, NA RYBY W KAMBODŻY


Nie pomyliłeś przypadkiem tytułu i miniatury filmu? W materiale nie ma nic o rybach.
@pelt:
  • Odpowiedz
  • 1
@-x_x-: Dzięki za zauważenie błędu! Faktycznie, nie sprawdziłem shota przed publikacją. Jego premierę ustawiłem wcześniej, nie chciało mi się po raz któryś oglądać tego samego. To był błąd. Okazało się, że na YouTube mam 2 razy wgrany ten shot, tylko pod różnymi tytułami. Tak więc zmieniłem nazwę i miniaturkę na taką jaka powinna być. Niestety, ale oryginalnego shota, który miał zapowiadać premierę nieaktynego już kanału Pucina pt.CamboFish jednak nie
pelt - @-x_x-: Dzięki za zauważenie błędu! Faktycznie, nie sprawdziłem shota przed pu...

źródło: ACOWHALISMARTECO

Pobierz
  • Odpowiedz