Wpis z mikrobloga

@Tommy__ a o tym, że poprzedni rząd robił budżet i zostawił w skarbcu dziurę jak #!$%@? to się nie zająknie. Nowy rząd też przecież powinien drukareczkami nowiutkich banknotów natrzaskać jak poprzedni ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
padek wydarzył się na przejściu dla pieszych przy rondzie na ulicy Iłżeckiej w Starachowicach. Seat, prowadzony przez 25-letnią kobietę, potrącił 79-letniego mężczyznę. Pieszy został zabrany do szpitala. Kilka godzin później dotarła tragiczna informacja: niestety 79-latek zmarł.


@JackDaniels: ale pieniędzy dla sbków też nie było, brać kredyt żeby zadowolić starych służbistów to nie jest doskonała inwestycja
  • Odpowiedz
o tym, że poprzedni rząd robił budżet i zostawił w skarbcu dziurę jak #!$%@? to się nie zająknie.


Tę tak wielką, że "liberałowie" z PO nie mogli oprzeć się pokusie powiększenia jej o 1/3? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Czy wyborcy KO w ogóle silą się na sprawdzanie jakichkolwiek danych? To pytanie retoryczne, bo widziałem już niejednokrotnie na tym portaliku mędrków, którzy wierzyli, że Polska się chyli ku upadkowi, druga Wenezuela, piąta Grecja, gdy praktycznie wszystkie wskaźniki makroekonomiczne mówiły, że rozwijamy się w rekordowym tempie.

Nowy rząd też przecież powinien drukareczkami nowiutkich
eduardo-garcia - >o tym, że poprzedni rząd robił budżet i zostawił w skarbcu dziurę j...

źródło: FhxBCQLWIAIc9Oz

Pobierz
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: Za to już plusów nie dostaniesz. Teraz to jest uśmiechnięta dziura a o dostawianiu kolejnych koparek do tego budżetowego wykopu @JackDaniels sie nie zająkniesz? Chyba jakoś delikatnie dajesz znać że dziura w budżecie to coś negatywnego a jakimś cudem powiększanie jej już jest spoko bo robi to ktoś inny?
  • Odpowiedz
@JackobC a co się mam zająkiwać jak jedni drugich warci. Źle zrozumiałeś mój wpis - w żaden sposób nie chcę webielać KO bo to jest ta sama kasta co PIS tylko pod innymi barwami.
  • Odpowiedz
Tę tak wielką, że "liberałowie" z PO nie mogli oprzeć się pokusie powiększenia jej o 1/3?


Ano nie mogli, bo to są takie same kutafony jak PIS.

Czy wyborcy KO w ogóle silą się na sprawdzanie jakichkolwiek danych?


Nie wiem, spytaj jakiegoś wyborcy KO.
  • Odpowiedz