Wpis z mikrobloga

Miraski, kto mi wytłumaczy czemu na wykopie jest tylu debili? Kiedy oni tutaj przyszli? Zawsze mi się wydawało, że jednak panuje tu trochę wyższy poziom intelektualny niż na jakichś onetach i tym podobnych. Tymczasem ludzie tutaj naprawdę muszą kłócić się i dyskutować o tak oczywistej sprawie jak wycięcie przydrożnych drzew.

Perełka z tego znaleziska (to nie jest ironia!):

Bo na Mazurach te drzewa przy drodze wyglądają uroczo.


56 plusów.

Skąd się tacy ludzie bioro? (_ )

#gorzkiezale #buldupy #quovadiswykopie
  • 13
  • Odpowiedz
@-PPP-: zawsze się zastanawiam dlaczego ludzie tak bronią tych drzew przy drodze. Dlaczego nie pozwolą wsadzanie ich kilkanaście metrów dalej i byłby spokój. #!$%@? argumenty jw. ten koleś podał mnie rozwalaja. Dwa tygodnie temu pod gdańskiem na drodze do gołubia wylecialo jakieś zwierzę sasiadowi i nie miał gdzie nawet uciec. Jest droga i drzewa.
  • Odpowiedz
@lennyface: Jak dla mnie to jest temat niepodlegający żadnej dyskusji. Przeciwko są chyba tylko ludzie, którzy nigdy nie zasiedli za kierownicę. A tacy to chyba oczywiste, że nie powinni się w tym temacie wypowiadać...
  • Odpowiedz
@sbcs: Co jak co, ale drzew to ja mam wokół swojej dzielnicy więcej niż Ty widziałeś w całym swoim życiu :D

A tak serio to już nie mieszkam w Wałbrzychu :P
  • Odpowiedz
@sbcs: Wyprowadziłem się na studia hehe :D Rodzice dalej w Wałku, ale w maju przeprowadzka na inną dzielnicę (na drugi koniec miasta). Także dzieje się :P
  • Odpowiedz