Wpis z mikrobloga

Co to za debil jeździł w nocy Krzyki, słychać było nawet na Powstańców Śląskich? 2 razy mnie #!$%@? obudził,!m bo musi pokazać jak małego ma penisa obcinając wydech. Naprawdę, następnym razem #!$%@? nóż w koło i uciec na rowerze jak będzie stał na światłach.
#wroclaw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RussianBoi2: ostatnio się dowiedziałem od motorzysty, że robią sobie głośny wydech żeby ich kierowcy słyszeli xD
Mam nadzieję, że na przeglądach zaczną im się dobierać do dupy
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: hałaśliwym małpom powinniśmy odbierać prawa wyborcze - jeżdżenie głośnym samochodem lub motorem to świetny symptom tego, że nie ogarnia się nawet podstawowych zasad życia w zbiorowości
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: nie zaczną bo ci sprytniejsi jeżdżą na przegląd z zamontowanym db killerem i motocykl jest cichszy.

@the_good_guy powinni, ale powiedz mi kiedy ostatnio widziałeś patrol policji który by mierzył głośność pojazdu?

@RussianBoi2 niestety, ale ten problem jest w całym mieście. Raz to motocyklista, innym razem gość ze starym BMW, a innym jakiś bananowy Oskarek w nowym aucie. Jakoś nie widać żeby ktoś się miał za nich wziąć
  • Odpowiedz
powiedz mi kiedy ostatnio widziałeś patrol policji który by mierzył głośność pojazdu?


@Darth_Gohan: widziałem raz - na zdjęciu w internecie :D Ostatnio był grzany temat, że mają mieć więcej sprzętu do sprawdzania głośności pojazdów na miejscu i niby będzie więcej kontroli, ale chyba umarło. Już kilka razy słyszałem, że dlatego, iż spora część tych hałasujących jełopów to właśnie policjanci po służbie
  • Odpowiedz
Już kilka razy słyszałem, że dlatego, iż spora część tych hałasujących jełopów to właśnie policjanci po służbie


@the_good_guy: Na pewno część policjantów z drogówki we Wro sama jest motocklistami. Natomiast u nas nie pamiętam nigdy jakiejś większej akcji wymierzonej w za głośne wydechy.

widziałem raz - na zdjęciu w internecie :D Ostatnio był grzany temat, że mają mieć więcej sprzętu do sprawdzania głośności pojazdów na miejscu i niby będzie więcej kontroli, ale chyba
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: no też to słyszałem nie raz, są dwie opcje, albo ktoś taki jest upośledzony albo kłamie. W sumie to w obu wypadkach jest upośledzony xd
  • Odpowiedz
@the_good_guy: a są właściwie jakieś normy i przepisy? Bo też mnie to #!$%@? masakrycznie. Wolałabym strefę #!$%@?ącego transportu zamiast strefy czystego transportu. A tu jak raz chyba nawet jak wprowadzą to pierdzistołków dotyczyć nie będzie, co najwyżej cześć gratów z dziurawym tłumikiem odsieje ale to nie te najbardziej uciążliwe tylko te z półgłówkami za kierownicą :/
  • Odpowiedz