Wpis z mikrobloga

Dzień dobry @jackie7 Pamiętasz? Prosiłeś by wołać po 2 latach.
https://wykop.pl/link/6741615/putin-jest-prawdopodobnie-swiadomy-rosyjskich-zbrodni-wojennych/komentarz/107924315/nie-ma-dowodow-ze-putler-wie-cos-o-jakiejs-wojnie-na-ukrainie-on-tam-tylko-misje#107955015

Oto jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wracając do tematu. Co tam się zmieniło z Putinem? Dwa lata starszy. Zmienił sobie otoczenie generałów, Prigożin miał nieudany lot i wącha kwiatki. Ostatnio zmienieni generałowie znowu coś mu nie odpowiadali, niby miał być kolejny pucz a skończyło się na aresztowaniach.
Takie ruskie, dzień jak co dzień.
Putin dalej się bawi. Napier...a b-----i w Ukrainę, Polska ukrom pomaga, ci plują na Polskę. Tusk dogaduje się z niemieckim kanclerzem, że zabezpieczy dostawy ropy od Putina aby niemieckie rafinerie miały z czego żyć. Polacy paliwa po 5,19 dalej nie mają.
Na froncie specjalnie nic się nie zmieniło. Banderowcy dalej dostają w dupę a potem "Polaki daj mnie wsparcie."

Na szczęście Putin raczej nie dożyje końca tej wojny

Jeżeli miało chodzić o "zdechnie ze starości" a oni dalej będą się napier...ć to tu będzie bardziej prawdopodobne. Czyli wychodzi, że to jednak moja przepowiednia była udana.

A co nas czeka?

Mogę spróbować znów przepowiedzieć. Ale lepiej nie czekać kolejnych 2 lat na odpowiedź bo tego konta już może nie być (od dawna siedzę na lepszym portalu a tym po prostu gardzę).
Syf, kiła, mogiła. Wyższe podatki już zagwarantowane przez Tuska i "uśmiechnięte polaczki". Zielony wał dobije Polaków, unia zawiesi kagańce i pogoni by zarabiać na pana Niemca. A i jeszcze żyda będzie trzeba za holokaust przeprosić bo nowa historia jest wprowadzana.
Na razie II wojna domowa w USA odwołana. Lewactwu nie udało się zabić Trumpa, może znowu jednak próbować fałszować wybory. Jednak III wojna światowa, wcale tak odległa nie jest. Już się toczy, ale nie tak gorąco by użyć broni A (jeszcze). Wiele może się zmienić gdy Chiny przejmą Tajwan. USA skupi się tam, a Putin rzuci wszystko na Ukrainę. Pomoc dla Ukrainy jest bardzo ważna dla ich oligarchów. Ich luksusowe samochody w rajach podatkowych same się nie napędzą. Niestety powiększona granica Polski z Rosją nie będzie wróżyć nic dobrego (zwłaszcza pod okupacją Unijną).
Co dalej? Nie wiem. Poczekamy zobaczymy.
Jednak jak wtedy pisałem. Chcesz by coś się zmieniło, trzeba to zrobić samemu.
Może nie mało realne skrócenie prezydentury Putina, jednak oczyszczenie własnego podwórka dało by szansę na weselszą przyszłość.

#wolam #przepowiednie #guwnowpis
FlaszGordon - Dzień dobry @jackie7 Pamiętasz? Prosiłeś by wołać po 2 latach. 
https:/...

źródło: 477126141

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach