Wpis z mikrobloga

mirki, pomóżcie. Mój #rozowypasek dostał bardzo obfitego krwawienia z dróg rodnych, skurczów i ostrego bólu brzucha. Okres według kalendarza miała mieć za 2 tygodnie. Troszkę się boimy bo krwawienie jest obfite. Jechać z nią do szpitala czy nie? Ona się bardzo martwi ale moja była dziewczyna też miała takie krwawienia przez hormony :/
Od razu mówię ze uprawiamy seks bez zabezpieczeń bo staramy sie o dziecko
#ginekologia #kiciochpyta #niebieskiepaski #bombelek
  • 11
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr: ja powiem tak, ale się nie znam jakby co, moim zdaniem przedwczesny okres. Czekać może trochę zwolni, wziąć przeciwbólowe. Na ból brzucha przegotowana, ciepła woda. Zapytaj się różu czy już miała kiedyś takie przedwczesne. Nie ma się co martwić, jak się pogorszy to dopiero jechać.
  • Odpowiedz
@Smutny_procesorr: albo szpital, albo jeśli nie ma to połączenia z jakimś bólem, zwłaszcza nie do wytrzymania czy jakimiś objawami, które wskazują, że to niekoniecznie jest po prostu okres, który przyszedł wcześniej (na przykład ze względu na zaburzoną gospodarkę hormonalną), to może spróbować dostać się po prostu do ginekologa (chociaż tu już wszystko zależy od tego, jak bardzo lekarz jest obłożony pacjentami, bo raczej nie chcecie czekać dwóch tygodni w stresie
  • Odpowiedz