Wpis z mikrobloga

#ukraina mam nadzieje, ze po wyborach w #usa, gdy wygra JE Donald Trump, to wojna sie zakonczy. Gdy wojna sie zakonczy, to jestem ciekaw jak nasi bracia podejda do tematu ekshumacji ofiar rzezi Wołyńskiej. Chyba, że będzie prowadzona narracja "Dajcie im spokoj, musza sie odbudowac, dopiero wojne co mieli"
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misticmac dokładnie tak będzie I nie ma w tym nic dziwnego. Chyba zbyt przywykliśmy już do sytuacji gdzie za naszą granicą toczy się wojna totalna I traktujemy to normalnie. Oni mają I będą mieć jeszcze przez kilkanaście lat inne priorytety niż dogadać się z nami.
Moim zdaniem to my powinniśmy doprowadzić do rozliczęnia tej sytuacji na zasadach rownosci i szacunku ale możliwym naciskiem np gospodarczym. Zbyt długo to się już tli
  • Odpowiedz
Gdy wojna sie zakonczy, to jestem ciekaw jak nasi bracia podejda do tematu ekshumacji ofiar rzezi Wołyńskiej.


@Misticmac: Nasi bracia Rosjanie pokażą nam fakera, bo Ukraina będzie wtedy pod ich butem
  • Odpowiedz
@drywall33:

wtedy bardzo na rękę będą ruskim ekshumacje. Beda mogli udowodnic jakimi zbrodniarzami są ukraińcy


Nie będą na rękę, bo oni teraz chcą skłócić Polaków i Ukraińców, by zająć Ukrainę. Jak już zajmą to nie będą potrzebowali skłócić, skoro będą ich mieli pod okupacją.
  • Odpowiedz
wtedy bardzo na rękę będą ruskim ekshumacje. Beda mogli udowodnic jakimi zbrodniarzami są ukraińcy


@drywall33: Niezły cope, ukraińcy będą częścią Rosji, których będą rusyfikować i przygotowywać na wojne z nami.
Jakoś ZSRR miało 60 lat na ekshumację, i co zrobili coś?

@Misticmac A dlaczego nie p0lko?
  • Odpowiedz
wtedy bardzo na rękę będą ruskim ekshumacje. Beda mogli udowodnic jakimi zbrodniarzami są ukraińcy


@drywall33: Chyba kpisz. Próbke tego co tam bedzie masz obecnie na Białorusi. Do programu szkolnego wprowadzono wykłady o podłosci Polaków, którzy setki lat gnebili Białorusinów ograniczajac ich rozwój i dopiero przyjscie Rosjan dało im wolnosc i dobrobyt. Na Białorusi AK jest przedstaiwiana podobnie jak UPA. Specjalni propagandzisci chodza po szkolach i nauczaja o polskich fabry6kach smierci
  • Odpowiedz
założyłeś jakieś twierdzenie to staram się dowiedzieć dlaczego


@Misticmac: Ukraina pozbawiona pomocy po prostu się podda i zostanie zajęta. Teraz mi wytłumacz dlaczego nie miałoby się to stać?
  • Odpowiedz
  • 0
@szurszur: tyle, że ważniejsze będzie (w przypadku, nie daj Boże) zajęcia Ukrainy przez Rosję, pokazanie światu, że ukry to nie takie święte są. Z biegiem czasu oczywiście sytuacja się zmieni i będzie najazd na Polaków, ale uważam, że w początkowych latach odbędzie się demonizacja narodu ukraińskiego, by zniszczyć współczucie dla nich
  • Odpowiedz
yle, że ważniejsze będzie (w przypadku, nie daj Boże) zajęcia Ukrainy przez Rosję, pokazanie światu, że ukry to nie takie święte są


@Misticmac: Nieprawda. To co piszesz Rosja robi od lat. Po zajeciu jej nadejdzie czas na obłaskawianie i nakierowanie na nowego wroga - Polska i Zachód. Rosja teraz demonizuje Ukriane aby Zachód przestał jej pomagąc. Gdy Rosja już zajmie Ukrainie pomoc Zachodu ustanie, a wiec nie bedzie już po
  • Odpowiedz