Wpis z mikrobloga

- wszystkie prawki to debile hehe beka z nich
- jak ktoś nie głosował na konfe albo PiS to zdrajca hehe ale beka żenada
- wszyscy mający psa to podludzie
- lol pojechał zagramanice i po odprowadzeniu kosztów mieszkania zarabia tylko 1800 euro netto lol, przecież tyle każdy w Polsce zarobi beka z ciebie
- hehe kolejny kociarz
- lol jak możesz lubić ten majonez podczłowieku, gardzę ludźmi którzy nie jedzą tego majonezu co ja

()
Smutne życie biedaki musicie mieć eh
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubasErosoman: to się kolego nazywa frustracja, dawno nie widziałem takie stężenia sfrustrowanych przegrańców, nic im nie pasuje i pasować nie będzie. Strasznie męczący się robią
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp zgadza się. Frustracja u niektórych sięga zenitu. Kiedyś to miejsce naprawdę było warte uwagi. Dziś jest warte tylko ciśnięcia beki i paru osób, z którymi fajnie mieć kontakt.
Był kiedyś taki odcinek kiepskich „Galareta społeczna”. Myślę, że gdyby kręcili kolejną część, mogliby tu znaleźć inspiracje. To jest ta niezależnie myśląca elita internetu opierająca się na panującej w danym momencie narracji.
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubasErosoman: to nie chodzi o miejsce, tylko miłe uczucie w mózgu, że ha, ja i moja grupa razem nie lubimy czegoś tam, jesteśmy fajni, a inni nie są fajni. Takie kretyńskie wojenki gdzie ludzie się obrażają nawzajem są na każdej płaszczyźnie życia. Koty vs psy, BMW vs Audi, Wisła vs Cracovia, PO vs PiS, rowery vs samochody i tak dalej.
  • Odpowiedz
  • 0
@eaxata ale skoro ktoś musi robić to w tym miejscu, bo nie ma możliwości zrobienia w innym, musi mieć naprawdę smutne życie. Generalnie jestem człowiekiem empatycznym, jednak na wykopie pozostaje mi mimo wszystko takim ludziom życzyć jedynie awarii Internetu :) ogólnie rzecz biorąc
  • Odpowiedz
  • 0
@GrubasErosoman: w internecie wygodniej. I nie tylko na wykopie tak jest. Na facebooku też masz przecież fanowskie grupki czegoś, na których się #!$%@? coś innego. W zasadzie wszędzie, gdzie jest jakaś społeczność to to zjawisko występuje.
  • Odpowiedz