Wpis z mikrobloga

Ile błędów zrobiłeś w tym co zacytowałem Maciusiu?

a) 1

b) 2

c) 3


@LordAxe82: Maciusiu, ja wiem że jestem na portalu ze śmiesznymi obrazkami i wiem że nie piszę w 100% poprawnie, ale tego też nie wymagam od rozmówcy tak
  • Odpowiedz
@Olcziq mem dla głupkowatej niedouczonej uśmiechnietej lewicy, jak słucham wystąpień lewaków zastanawiam sie jaki stopień autyzmu mają wyborcy że sie łapią na takie brednie populistyczne
  • Odpowiedz
@LordAxe82

>o jak piecze xDDDDDDDD


@atol: Udało Ci się! Brawo!!!


Kiedyś zrozumiesz, że frustracja, którą czujesz to skutek tego, że żyjesz w bańce swojej i odpuszczasz jedynie skrajny odłam poglądów bezrefleksyjnie. Mózg się frustruje nie z powodu mema, a z powodu tego, że wyczuwa podświadomie zgrzyt w umyśle właściciela, który ma zero dystansu do śmiesznego obrazka :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Misteriando:

Aplikacja że śmiesznymi obrazkami, a gość czepia się o styl wypowiedzi. Musisz być duszą towarzystwa na imprezach xD


Kolega @LordAxe82 nawet nie tyle czepia się stylu wypowiedzi, bo nic niepoprawnego w tym co żeśmy napisali nie ma. Weźmy tu przykład mojego komentarza, czyli użycia tego czym nas często raczyli Konfiarze zwłaszcza przed wyborami. Oj jak często
  • Odpowiedz