Wpis z mikrobloga

Tyle razy słyszałem już z ust Bartosiaka o słynnym Potomac Foundation i o tym, że w stanach dyskusje prowadzą na ten czy inny temat - wiadomo. W ostatnim swoim wystąpieniu u Zychowicza, Bartosiak mówił o wejściu do NATO i jakie to mieliśmy szczęście z tym, oraz jak to przyjaciele z Potomac Foundation w tym nie pomogli (nie neguje tego) więc chciałem sprawdzić co to za osoby i organizacja. Nie wiem czy są nieaktywni w mediach społecznościowych, czy może działają na innych płaszczyznach lub środowisku ale mam wrażenie że to coś ala „firma krzak” a nie opiniotwórcza fundacja wpływająca na najwyższe szczeble administracji. Więcej screenów w komentarze wrzucę a opinię pozostawiam Wam.
#bartosiak #zychowicz #wolski #historiarealna #napierala #geopolityka #usa
PsK1928 - Tyle razy słyszałem już z ust Bartosiaka o słynnym Potomac Foundation i o t...

źródło: IMG_0940

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PsK1928: To, że Potomac nie ma profilu z milionemi followersów na Instagramie czy OnlyFans nie znaczy, że nie jest lub nie było znaczącą organizacją. Dla przykładu: jak wygląda prezencja firmy Berkshire Hathaway na socjalach? Słyszałeś o takiej firmie? Ich strona wygląda jak stworzona przez licealiste w latach 90. Mimo to, jest to ósma największa firma na świecie pod względem kapitalizacji. Po prostu nie obchodzi ich ilość lajków na Instagramie, bo
  • Odpowiedz
@Goatlord: Nie trzeba się powoływać na żadne twierdzenia, można było wejść i sprawdzić. Ta strona to był wordpress bez opieki, shaczony przez boty i zapełniony linkami pozycjonerskimi. Obecnie domena przejęta przez handlarzy domenami.
  • Odpowiedz