Wpis z mikrobloga

pies bez kaganca, przecież jakby coś się stało to ona tego psa nie utrzyma.... zero wyobraźni


Mam psa 1/3 tego co na focie a i tak uważam przy ludziach by czegoś nie #!$%@?ła chociaż przez 13 lat jak ją mam nikogo nie zatakowala. No ale to jednak zwierzę i instykt może zadziałać w najmniej spodziewanym momencie.


@zbigniew23: szczególnie, że ludzie tego pokrou (patusy) raczej nie znają się na tresurze psa, tym bardziej branie pitbula jest tu
  • Odpowiedz
@zbigniew23: nic dziwnego, że mamy czasy gdzie ludzie panicznie boją sie wszystkiego, skoro chłop ma psa 13 lat i dalej mu nie ufa xDDD
Kiedyś jakoś ludzie nie byli tak panicznie nastawieni na wszystko...
Pies bez kagańca. No wielki problem.
A pamiętacie jak w '90 wszystkie sobie latały luzem i jakoś nic sie nie działo ?
Pewnie nie pamiętacie.
Nie pamiętacie nawet jakie po robiło wały trzy kadencje w tył
  • Odpowiedz
@Adruns taaak wszyscy gadają dopóki taki pitbull na kogoś się nie rzuci, albo nie zatakuje innego psa. Pies to zwierzę nie robot i choćby nie wiem jak był wytresowany jak go coś sprowokuje lub poczuje się zagrożony to zatakuje.

Moim zdaniem to poprostu nie odpowiedzialne szczególnie, że ta laska nie miała by szans zapanować nad tym psem w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
@Adruns: W latach 90 to co najwyżej kundelki po kostki i było to rzadkością, że bez smyczy. Z większych psów to owczarki niemieckie, ale wtedy na 99% był to ktoś ze służb mundurowych. Psy ras agresywnych to co najwyżej w MTV na teledyskach DMX można było zobaczyć. Zostaw te farmazony dla 5 latków.
  • Odpowiedz