Wpis z mikrobloga

to jest ten moment gdy w glowach xtb sekciarzy(firmy zerujacej na nieszczesciach rodzin zapakowanych w dzwignie i hazardzistów) dzieją się rzeczy niestworzone #pdk
sprzedac teraz i odkupic taniej? a moze akumulowac (xD)? moze kontrowac?? szybkie liczenie gotowki w głowie i rozkminka.

niektórzy powiedzą he! stać mnie, trzymam do usrania, lubię tracić pieniądze
inni w popłochu sprzedadzą ulicy ze stratą. tych szanuję, pamiętajcie lepiej uciąć stratę szybko niż potem iść do bociana

ale jedno jest pewne sekta sektą pozostanie.
tak maniek i widmo kocham was wiem ze wy mnie tez skrycie :*

ps1 tak mialem xtb i sprzedalem wszystlko w gorce jak powinno sie robic
ps2 nie pisze tego zeby sie z was smiac tylko zeby ostrzec ludzi co po namowach sekty kupują pakiety kiedy wiele rynków bije ATH (xD)
ps3 nie jest to porada inwestycyjna, jak chcesz to kupuj dalej :D chopie na pewno tym razem będziesz mądrzejszy niż grubas (ktory wszystkich wyleszczy)
#gielda
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ByczeqFernando: fanatycy/sekciarze tak mają - obsesja odbiera zdrowy rozsądek. Z chłodną głową widać, że XTB to spoko spółka, ale przez ostatnie pół roku wzrosty zaszły za daleko i w zbyt szybkim tempie
  • Odpowiedz
jak było po 15, to takie trolle jak OP spamowały tag, ze to tylko „covidówka” i zaraz zjazd na 5 zl


@maniek74: Czyli uważasz, że obecnie jest tak samo "okazyjnie" jak wtedy, czy należy to inaczej rozumieć?
  • Odpowiedz
bez porównania, teraz jesteśmy po mocnym rajdzie, a wtedy spółka 1,5 roku szła bokiem


@maniek74: No więc po co przytaczać taki argument, że wtedy też tak mówili? Zawsze coś o czymś mówią i zawsze będą głosy popytowe i podażowe. A ktoś to teraz czyta i sobie pomyśli, że obecnie jest okazja tak jak wtedy. Dzieci hossy czytają kupią, wtopią i później płacz będzie.


A jeszcze tak bardziej konkretnie. Uważasz,
  • Odpowiedz
pamiętajcie lepiej uciąć stratę szybko niż potem iść do bociana


@ByczeqFernando: Wyjaśnij proszę - w jaki sposób mogę narobić sobie długów na spadającej, choćby do zera, pozycji? Czy aby nie mówisz o rynku CFD cały czas?
  • Odpowiedz
@DJ007 przytaczam w kontekście tego, jak to teraz każdy cofając się w czasie chętnie kupowałby po 15 zł, bo takich komentarzy jest tu sporo, a jak stało przez 1,5 roku na peronie, to załapali się nieliczni
  • Odpowiedz
@DJ007 dopóki jest to tylko Hiszpania, to jak dla mnie fundamenty bez większych zmian, na pewno poczekam do raportu za kwartał w którym te zmiany weszły już w życie, aby zobaczyć jak to realnie wpłynęło na przychody/zyski z tego kraju. Obstawiam, ze rynek tez na to zaczeka, zanim ewentualnie znów rusza na północ, ale kto wie, wzrosty na tym papierze nie raz przerosły już moje najśmielsze oczekiwania, zreszta w sumie tak
  • Odpowiedz
nie da sie o ile grasz za swoje( ͡° ʖ̯ ͡°)


@ByczeqFernando: No i tego wystarczy się trzymać. Piszesz jakby to XTB ludziom do gardeł lewary wciskało i ukrywało przed użytkownikami ryzyko, czy opcje kupna akcji, albo etfów.
  • Odpowiedz
na pewno poczekam do raportu za kwartał w którym te zmiany weszły już w życie, aby zobaczyć jak to realnie wpłynęło na przychody/zyski z tego kraju


@maniek74:
Te zmiany weszły w życie w sierpniu 2023
  • Odpowiedz
@DJ007:

A ktoś to teraz czyta i sobie pomyśli, że obecnie jest okazja tak jak wtedy. Dzieci hossy czytają kupią, wtopią i później płacz będzie.


Ale co to jest za argument, każdy ma swój rozum i sam ponosi konsekwencje swoich działań.
  • Odpowiedz
Ale co to jest za argument, każdy ma swój rozum i sam ponosi konsekwencje swoich działań


@MalaCzarnaBezCukru: Ja tylko piję do tekstów typu: ktoś coś pisze i jest winny ludzkich tragedii bo nieogar nadział się pod korek bez SL, to argumentacja mańka74, dlatego jej użyłem.
  • Odpowiedz