Wpis z mikrobloga

#polityka

Takiej sekty jaka jest na wykopie to nawet za czasów PiSu pod kościołem nie widziałem :D

Nie wiem czy to kwestia farm trolli — wszak PiS i PO równo opłacają trolli, może i na wykopie są ludzie, którzy obsługują kilka kont i potem wydaje się normalnemu człowiekowi, że kogoś tutaj mówiąc delikatnie po@#$%^*ło.

Tak więc:

Wczoraj na #kanalzero zostało dodane video z komentarzem jakiegoś profesora prawa ws. tego zasranego Romanowskiego. Tematu W SZCZEGÓŁACH nie znam, bo gonienie króliczka mnie za specjalnie nie interesuje i czekam na konkrety. No ale wielka burza w sieci WIĘC obejrzałem.

Chłop bardzo rzetelnie przedstawił sytuacje Romanowskiego, jego immunitetu, a całość umieścił w kontekście pewnej Ukrainki, która została zatrzymana przez Rosjan za... coś, co Rosjanie sobie ubzdurali — Nadji Sawczenko.

W tym czasie, w którym chłop argumentował, że nawet ROSYJSKIE SĄDY UZNAWAŁY TEN IMMUNITET (XD) Roman Giertych smarował na twitterze, że skontaktował się z kimś ważnym z centrali i nie trzeba robić nic, bo to nie działa. WYSTARCZY ZGŁOSIĆ, ZATELEFONOWAĆ i będzie cacy (XD)

Na wykopie użytkownik @UsmiechnietaPolska zrobił wpis o tym profesorze. W skrócie? PISOWIEC! PISOWSKI SPIN :D Oczywiście nikt nie odniósł się merytorycznie i nie odpowiadał na żadne argumenty. Ktoś tam próbował... no ale poszły konie po betonie! PiSowski kanał, PiSowski profesor i PiSowski Stanowski xD

Nie byłoby w tym nic zaskakującego — plusy są, narracja jest, Giertych twitteruje. No ale w tym samym czasie, w którym wpis Uśmiechniętego Polaka (to jest jego nick) zbierał żniwa plusów, to Pan Romanowski pił piwko u siebie w domu XDDDDDDDDDDD

Dodam jeszcze, że wczoraj przed jego wypuszczeniem wpis zebrał 270 plusów, a po jego wypuszczeniu doszło kolejnych 100 ¯\(ツ)/¯

Na końcu Giertych stwierdził, że zespół najlepszych prawników, których powołał do zespołu ds. rozliczeń PiSu jest zinfiltrowany przez sabotażystów PiSowskich! I w 90% prokuratura jest PiSowska (XDDDDDDDD)

Dzisiaj na wykopie czytam, że ktoś się z tego powodu cieszy, że... Romanowskiego wypuścili XD Tak, k@#$a wszyscy się cieszymy XD

Tylko MOIM ZDANIEM odpowiedzialnymi za to, że chłop został wypuszczony, są właśnie sekciarze jak ów Uśmiechnięty, który „myśli”, że PiSowców rozlicza się na twitterze, a dokładniej robi to... Roman Giertych w swoich wpisach, bo ma dużo lajków :))

Otóż nie. Pośpiech, łamanie prawa, ignorowanie przepisów, może i jest cool... bo przecież są fajne obrazki, a starą babę BOLI D--A. O ile w ogóle ją boli. Moim zdaniem akurat g---o ją obchodzi jakiś Romanowski, ona ma swojego tam... idola, tak jak i wy go macie ;) a reszta to plankton.

Tylko na samym końcu są sądy i jest jakieś prawo. I takie działania mogą doprowadzić tylko do tego, że chłop, któremu PIERDEL NALEŻY SIĘ JAK PSU BUDA, TEGO PIERDLA UNIKNIE :))))))))))))))))

To wasza zasługa. Nie PiSowców :D

Dzięki i pozdro za przeczytanie mojego z d--y #oswiadczenie :P

Tutaj link do wpisu o którym mówiłem:

https://wykop.pl/wpis/77244849/nie-zgadniecie-co-stanowski-kanalzero-ma-do-powied
Thorrand - #polityka 

Takiej sekty jaka jest na wykopie to nawet za czasów PiSu pod ...

źródło: propagandystazwykopu1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wykopie użytkownik @UsmiechnietaPolska zrobił wpis o tym profesorze. W skrócie? PISOWIEC! PISOWSKI SPIN :D Oczywiście nikt nie odniósł się merytorycznie i nie odpowiadał na żadne argumenty. Ktoś tam próbował... no ale poszły konie po betonie! PiSowski kanał, PiSowski profesor i PiSowski Stanowski xD


Mam wątpliwości czy potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że profesor jest PiSowski. Napisałem że filmik na kanale zero jest jednostronny, a opinie na temat immunitetu były różne. Rzecznik Praw Obywatelskich (wybrany jeszcze za PiSu) na przykład twierdził że te przepis dot. immunitetu nie obowiązują. I nie tylko RPO miał takie zdanie, ale inni prawnicy. Więc sprawa nie była zero-jedynkowa, ale z jakiegoś powodu Kanał Zero, który miał być nową jakością w mediach przedstawił tylko jeden punkt widzenia.

Tylko na samym końcu są sądy i jest jakieś prawo.
  • Odpowiedz
  • 0
@UsmiechnietaPolska:

Napisałem że filmik na kanale zero jest jednostronny


Profesor przedstawił STAN FAKTYCZNY, a nie brał udziału w jakichś Twoich wyimaginowanych STRONACH. Film o planecie Ziemia też jest jednostronny, jeśli nie pokaże perspektywy p-----w, którzy myślą, że Ziemia jest płaska? Przecież ich też trzeba uwzględnić w historii, inaczej nie będzie OBIEKTYWNIE
Thorrand - @UsmiechnietaPolska: 
Napisałem że filmik na kanale zero jest jednostronny...
  • Odpowiedz
@Thorrand:

Na wykopie użytkownik UsmiechnietaPolska zrobił wpis o tym profesorze. W skrócie? PISOWIEC! PISOWSKI SPIN :D


W skrócie to tam nic takiego nie ma. XD
Skrótem nie są
  • Odpowiedz
  • 0
@gryyyn:

W skrócie to tam nic takiego nie ma. XD

Skrótem nie są twoje urojenia.


Twoim zdaniem nie ma, a moim zdaniem jest, bo jednoznacznie zasugerował, że film nie jest obiektywny. Więc skoro nie jest obiektywny, to jaki? :) No chyba nieobiektywny,
  • Odpowiedz
  • 0
@gryyyn:

PS: Komentarz mówiący o tym, że Kanał Zero to Kanał Republika dla młodych ma jeszcze więcej plusów :) A chyba się zgodzimy, że TV Republika zbyt obiektywna nie jest i lubi pokazywać PISOWSKIE SPINY I PISOWSKIE PRAWDY :)

Więc jeszcze raz. Dlaczego ja nie mogę tego w ten sposób odebrać, a Uśmiechnięty Polak może robić co chce... Ty możesz mnie obrażać, że za swoje wpisy biorę pieniądze (od kogo?),
  • Odpowiedz
@Thorrand:

Twoim zdaniem nie ma, a moim zdaniem jest, bo jednoznacznie zasugerował, że film nie jest obiektywny. Więc skoro nie jest obiektywny, to jaki? :) No chyba nieobiektywny, PISOWSKI :)


Pisowskie to jest twoje rozumienie tekstu czytanego. A Kanał Zero do obiektywnych nie należy i nigdy nie należał. Więc nie wiem, o co ty drzesz szaty? O tych pseudodziennikarzy? Serio?
  • Odpowiedz
  • 0
@gryyyn:

Najpierw piszesz:

O tym mówię wyżej. C--j, wymyślę sobie po jakiej stronie stoi ktoś kto mnie krytykuje, bo czemu nie? Ty czytasz przed wysłaniem, co
  • Odpowiedz