Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@krystekw2 Nie wiem dlaczego nie podają widełek( ͡° ʖ̯ ͡°) Właśnie napisałem do kadr.
Jak oni chcą kogoś znaleźć w taki sposob. Gdzie większość osób które ma aktualnie pracę, nawet nie będzie się bawić w wysyłanie CV gdy na końcu może się okazać że kasa gorsza niż aktualnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Blizz4rd teraz ciężko zmienić pracę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miałem przejść wewnątrz projektu na junior testy automatyczne, ale bank stwierdził że oni za taką samą kasę zatrudnia sobie jakiegoś mid -.-
Myślę że to dobrze obrazuje aktualna sytuację na rynku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Cenwargh Co ty bez szans :/ Ludzie nadal wola nie rozmawiać na temat zarobków.
Ja wiele razy otwarcie mówiłem ile zarabiam, ale w drugą stronę absolutnie nikt nic powiedział. A pracuje w firmie i tym samym projekcie od dwóch lat.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cenwargh Na początku to jeszcze jak dostałem podwyżkę pomagałem ogarnąć drugiemu testerowi dla siebie, który dłużej ode mnie pracował xD Stwierdziłem że się pewnie odwdzięczy tym samym, a gość teraz totalnie cisza o pieniądzach. Także nie ma co się wychylać jak widać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: tlumaczy z pierdów biznesu "nie działa" na nerdowski, informatyczny "na api dupa8 leci 403 bo nie ma jakichś uprawnień dla tego usera"
Jak jest dobry analityk, to część tasków się sama rozwiązuje.
Jak jest słaby, to masz #!$%@? rozplanowane wdrożenia, połowa robi na gębę zamiast mieć podkładkę w jakiejś jirze czy teamsach, a przy wyjebce taki analityk lata jak kura bez głowy i dzwoni po ludziach xD
  • Odpowiedz