Wpis z mikrobloga

  • 1
@Mr_3nKi_: wyobraź sobie że każdy człowiek na świecie jest dla ciebie zagrożeniem, mimo ze zdajesz sobie sprawe że tak nie jest, to wydaje ci się ze wszyscy cie nienawidzą...tak właśnie się czuję a jednymi bliskimi mi osobami sa moi rodzice, ah znowu gorzkie żale eh
  • Odpowiedz
no to ja od 10 lat ponad


@DisabledOwl: Trochę więcej i po części nie żałuje.

wyobraź sobie że każdy człowiek na świecie jest dla ciebie zagrożeniem, mimo ze zdajesz sobie sprawe że tak nie jest, to wydaje ci się ze wszyscy cie nienawidzą...tak właśnie się czuję a jednymi bliskimi mi osobami sa moi rodzice, ah znowu gorzkie żale
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: jestem zazdrosny ale nie zawistny, a fałszywy jestem mimowolnie, nie jestem irl autentyczny, zakładam maskę, pod którą sie kryje szczery chłop,taki jak na tagu...tu nigdy nie kłamałem
  • Odpowiedz
jestem zazdrosny ale nie zawistny


@DisabledOwl: Też, ale to nie była zwykła zazdrość - to była chęć zniszczenia człowieka.

nie jestem irl autentyczny, zakładam maskę, pod którą sie kryje szczery chłop,taki jak na tagu...tu nigdy nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr_3nKi_: nie mam serio, chciałbym pomóc tym którzy potrzebują pomocy, najlepiej wszystkim ale to chyba tylko po to zeby samemu się poczuć lepiej, to nie miłości do drugiego człowieka, tak jak Jezus uczył i rodzice moi... nie myślę wcale o innych
  • Odpowiedz
nie mam serio, chciałbym pomóc tym którzy potrzebują pomocy, najlepiej wszystkim ale to chyba tylko po to zeby samemu się poczuć lepiej, to nie miłości do drugiego człowieka, tak jak Jezus uczył i rodzice moi... nie myślę wcale o innych


@DisabledOwl: Nie da sie wszystkim pomóc, próbowałem i tu nie chodzi o religie, po prostu o człowieczeństwo. Nie jestem religijny. Po prostu daje wsparcie innym. Daje to, czego inni mi
  • Odpowiedz
  • 1
@Mr_3nKi_: ja niby nie jestem ale ciągle o Bogu myślę, raz jak się źle czuje to wyklinam na niego, a raz przepraszam jak sie dobrze czuję, w ogóle wydaje mi sie ze jestem jak robot, cos sie przestawi we łbie i mam energię, jestem zadowolony ogólnie i działam, potem sie przełączy spwrotem to pisze znowu o eutanazji
  • Odpowiedz