Wpis z mikrobloga

No nie wiem, skoro jest oficjalne pismo od Rady Europy to wydaje mi się, że trudno to będzie obronić koalicji. A szkoda, bo dowody na Romanowskiego są twarde, a przez to zamieszanie z drugim immunitetem teraz wszyscy pomyślą, że koalicja stosuje gorsze standardy niż te PiSu.
#polityka #sejm #bekazpisu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

skoro jest oficjalne pismo od Rady Europy to wydaje mi się, że trudno to będzie obronić koalicji


@Koziom: Śledczy przeanalizowali przepisy, z których wynikało, że wystarczy zgoda polskiego Sejmu. Tak samo twierdzili eksperci prawni w opiniach przesłanych Ministerstwu Sprawiedliwości, przekazanym potem prokuraturze. Poza tym Rada Europy gównomoże.
  • Odpowiedz
  • 0
@Amatorro: Ma ponoć jutro o 9 zdecydować. Ale serio to nie wygląda dobrze dla koalicji, do tej pory nie było mocnego dowodu na tezę pisowców, ale teraz się pojawił.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: No ale to oficjalne pismo od tej Rady Europy nie wygląda dobrze. Na razie wygląda to bardzo słabo. Powinni to z nią przekonsultować osobiście, a na razie nie widzę informacji, by taką rozmowę odbyli.
  • Odpowiedz
@Koziom przecież to się nie wiąże,.nawet jak areszt będzie uchylony to zarzuty pozostają i z tego co media piszą prokuratura ma dokumenty których potrzebuje j równie dobrze sobie poradzi jak gość będzie siedział u siebie w mieszkaniu w nie na dołku
  • Odpowiedz
No nie wiem, skoro jest oficjalne pismo od Rady Europy to wydaje mi się, że trudno to będzie obronić koalicji.


@Koziom: Raczej nietrudno, skoro prawo PL jest ponad prawem UE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak, ukradłem z gorących ( ͡ ͜ʖ ͡)
xfin - >No nie wiem, skoro jest oficjalne pismo od Rady Europy to wydaje mi się, że t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz