Wpis z mikrobloga

@gejuszmapkt: Nie rozumiem, chłop Ci to obiecał przed wyborami, zagłosowałeś na niego i teraz to realizuje, a Ty mówisz, że na niego nie zagłosujesz, bo to realizuje?

Gdzie sens, gdzie logika
  • Odpowiedz
@MarcinDerk: Akurat kredyt 0% to jedna z tych obietnic, których lepiej niech nie realizują. Ja stoję na stanowisku, że prędzej czy później będą musieli przyznać, że projekt jest do #!$%@?. Ale jeśli go jednak uchwalą to popełnią bardzo duży błąd, który może ich kosztować poparcie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Czoso:
Ja chyba nawet jeszcze zapoczątkuję jakiś ruch #!$%@? na twitterze, bo to grube przegięcie, aby ceny cały czas rosły, a oni jeszcze miliarderom chcą kieszenie napychać. STrasznie mnie to #!$%@?
  • Odpowiedz
Akurat kredyt 0% to jedna z tych obietnic, których lepiej niech nie realizują.


@Koziom: Nie mozna na kogoś głosować i popierać jego postulatów licząc, że ich nie zrealizuje 0_o
  • Odpowiedz
@Zenek_: Nie wprowadziłby, tylko wprowadził - bk2. Głosowanie "aby tylko #!$%@?ć PIS" to tylko z #!$%@? mózgowym się objawia.
  • Odpowiedz
@GOHAN: Można się w wielu rzeczach nie zgadzać z daną partią ale zagłosować za byleby #!$%@?ć innych - tak zwane mniejsze zło.
  • Odpowiedz
Można się w wielu rzeczach nie zgadzać z daną partią ale zagłosować za byleby #!$%@?ć innych - tak zwane mniejsze zło.


@Zenek_: Najbardziej kretyński z możliwych sposobów zaprotestowania. Nie głosujesz na tych, którzy mają szansę wygrać ani przeciwko jakiejś partii, tylko za partią, z którą się zgadzasz i którą popierasz. A jak nie ma żadnej, którą popierasz to oddajesz głos nieważny.
  • Odpowiedz
@GOHAN: A władzę dostaniesz i tak, bo ci ją wybiorą :) Tutaj nie masz wyboru - władza z którą się nie zgadzasz albo żadna, po prostu głosujesz na tą najmniej szkodliwą
  • Odpowiedz
@GOHAN: Gdyby nie tacy ludzie jak ja, to miałbyś dalej PiS. Załóż dobrą partię z dobrym programem to z chęcią na Ciebie oddam głos
  • Odpowiedz