Wpis z mikrobloga

#moderacja jesteście obrzydliwi. Zgłosiłem wpis jawnie naśmiewający się z bestialsko pomordowanych ofiar rzezi wołyńskiej, i wpis nadal wisi w najlepsze, co więcej, jest powielany pod tagiem, tfu #ukraina przez inne #ukroboty

https://wykop.pl/wpis/77239429/no-elo-ja-z-ziomeczkami-na-odslonieciu-pomnika-pam

Ciekawe, czy jeśli wstawię to samo zdjęcie opisane, że z ziomeczkami jesteśmy na odsłonięciu pomnika ofiar holocaustu, to też zostawicie wpis?

Albo pomnika ofiar ataku rakietowego na szpital dziecięcy w, tfu, kijowie?

#kijowskietrolle #kijowskieboty #wolyn #wykop #polityka #izrael
Mentis_capta - #Moderacja jesteście obrzydliwi. Zgłosiłem wpis jawnie naśmiewający si...

źródło: 1000010171

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: a zwróciłeś uwagę na tagi? Autor drwi z ludzi na zdjęciu.

Zgłosiłem wpis jawnie nasmiewający się z bestialsko pomordowanych ofiar rzezi wołyńskiej,


Autor nic takiego nie robi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mentis_capta

@Grooveer:

To niech sobie drwi dając zdjęcie ze szpitala w który walnęła ch-101 a nie wyciera banderowski ryj ofiarami rzezi wołyńskiej.


Ale on nic takiego nie robi. On wyśmiewa ludzi powiązanych z Konfederacją na zdjęciu, którzy widocznie dobrze się bawią i to oni nie mają szacunku do ofiar Rzezi Wołyńskiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mentis_capta

@Grooveer:

Robi, zdjęcie jest kłamliwie podpisane i zestawienie ofiar rzezi ukraińskiej z jakimiś imprezującymi politykami(jakimikolwiek) jest urągające ofiarom.


Bo tak nie powinni się zachowywać ludzie przy pomniku ku czci ofiar Rzezi Wołyńskiej jak ci ze zdjęcia. I na to autor wpisu zwrócił uwagę.
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: na Wołyniu wymordowano grubo ponad 100 tysięcy Żydów. Myślisz że tego właśnie chciałyby ofiary o których pamięć tak dzielnie walczycie? Gaśniczaków świetnie bawiących się jak na jakimś festynie, mimo że nasi rodacy dzielą doły śmierci z żydami? To jest upamiętnienie ofiar mordów UPA, czy wycieranie sobie pyska naszą narodową tragedią? Jeśli op tamtego posta coś wyśmiewa, to właśnie ich, i słusznie.
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: czy obecność jawnego faszysty i rosyjskiego szpiega Bartosza Bekiera przystoi na odsłonięciu pomnika ofiar faszystów ukraińskich? według mnie to stukrotnie większa zniewaga dla ofiar rzezi wołyńskiej niż to że ktoś wrzuca zdjęcia ze śmiesznym podpisem na forum o kupie i siku xD
  • Odpowiedz
  • 0
@yungdupa
Nie mi to oceniać, a i organizatorzy weryfikacji poglądów nie przeprowadzali, na pewno były różne środowiska, które na swój sposób chciały by tę okoliczność wykorzystać, jednak to nie one tam były najważniejsze.

Ich manipulacje są równie podłe, jak manipulacje #ukroboty na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
Nie mi to oceniać, a i organizatorzy weryfikacji poglądów nie przeprowadzali


@Mentis_capta: a czemu tak bardzo boisz się powiedzieć że obecność faszysty na upamiętnieniu ofiar faszystów jest delikatnie nie na miejscu? czyżby coś było na rzeczy?

skoro organizatorzy nie przeprowadzali weryfikacji poglądów, to rozumiem że mógłbym tam przyjść z flagą ukraińską?
  • Odpowiedz
@Stabilizator: widzę, że wpadło polubionko dla Samueli. Mam pytanie. Jak Ty tę swoją propolskość łączysz z sympatiami do ludzi, którzy są otwarcie prorosyjscy? Jak to się spina, gdzie jest punkt wspólny?
  • Odpowiedz