Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie kilkugodzinne siedzenie na streamie u Mumina, który nieporadnie składa litery jak drugoklasista powtarzający rok z powodu opóźnienia rozwojowego? To czysty masochizm! Skąd się biorą widzowie jego kanału? Skąd donatorzy? Przecież nawet dla beki nie da się tego słuchać dłużej niż 5 minut!
#raportzpanstwasrodka
JozefG_34 - Wyobrażacie sobie kilkugodzinne siedzenie na streamie u Mumina, który nie...

źródło: 1000003413

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@JozefG_34: ciekawe ile zarobił na całej działalności gastronomicznej. Patrząc na dotychczasową działalność całej rodziny wesołych mutantów, to jeszcze pewnie dołożyli 2x tyle, a powodem jest cena prądu zależna od odległości od miasta.
  • Odpowiedz
@JozefG_34: swego czasu robiłem streszczenia lajwów z kambodżańskiego uniwersum, w tym Muminków na KamboShoty. Zanim zacząłem to lajwy oglądałem sporadycznie i miałem do nich negatywne nastawienie (co nie zmieniło się). Przyznaję się, wypaliłem się (wulgarny lajw AsPika przelał czarę goryczy) i miałem dość robienia tych streszczeń mimo że nie oglądałem każdego lajwa (zwłaszcza tych nudniejszych), nie robiłem tego codziennie i odsłuchiwałem te lajwy na sporym przyśpieszeniu. Boska Palma idzie mocno
  • Odpowiedz
@pelt: ja Ciebie też podziwiam i wszystkich którzy oglądają tych upośledzonych meneli i dają content dla tych, którzy jak ja tylko czytają sobie tag xd
  • Odpowiedz
@JozefG_34: Dlatego teraz tylko wchodzę odpalam już zakończony lajw i przesuwam pasek do końca by zobaczyć czy śmieć coś użebrał czy dalej bawi się w fejki 50/60/100/200/300/600 złotych ;).

No i bawi się w fejki, ostatni lajw to tylko 5złotych realne wpadło. Reszta to fejkowe nicki, których na czacie nie ma.

To sa po prostu turbolenie turbopasożyty co chciałyby żyć na socjalu pracujących ludzi :). niech zostaną tam i zginą.
  • Odpowiedz
@pelt: Ja to podziwiam Ciebie i dziekuje za Twoja ciężką pracę bo oszczędziłeś mi masę niepotrzebnych godzin na pseudognioty. Jak sam widzisz teraz mocno ograniczyłem udzielanie na tagu bo już wieje nudą i #!$%@?. A oglądanie tego samego w kółko tj. jezdzenie skuterem/tuktukiem, jedzneie na miescie, ceny produktów, cialge te same miejsca jest dobre dla masochistow i tych co mają nudne życie i nie wiedza co z nim zrobić.
  • Odpowiedz
@JozefG_34 u Majora Suchodolskiego przynajmniej od czasu do czasu ktoś się bił i zarzygal, a u Mumina nawet tego nie ma - widzowie muszą być śmiesznie nisko uplasowani pod kątem potrzeby rozrywki
  • Odpowiedz