Wpis z mikrobloga

Jak bk0% wejdzie to mam #!$%@? i głosuje na szurów z konfederacji, nic dobrego ze strony "demokratów" i tak tego kraju nie spotka.
#nieruchomosci #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@IkdapS_:
1. Nie głosowałem na KO, ale żeby ten program wszedł musi go też poprzeć przynajmniej cześć koalicji rządowej. Zresztą brak umiejętności zablokowania takiego szkodliwego programu przez innych koalicjantów źle rzutuje również na nich.
2. KO w programie miała prawdziwego kapiszona, czyli kredyty na nowe, niskoemisyjne mieszkania.. Zamiast tego mamy program Pompa 2.0 który działa na cały rynek i zupełnie przypadkowo targetuje duże mieszkania, zignorowane przez bk2%.
  • Odpowiedz
Nie głosowałem na KO, ale żeby ten program wszedł musi go też poprzeć przynajmniej cześć koalicji rządowej. Zresztą brak umiejętności zablokowania takiego szkodliwego programu przez innych koalicjantów źle rzutuje również na nich.


@Anien: chyba, że przepchną to razem z PiSem
  • Odpowiedz
  • 4
@armagedon444 zerowej belki nie zrobią, bo nie będzie miała wpływu na budżet, a kredyt na start to dla nich kupa forsy z podatków. Oni kosztem młodych chcą tym programem ratować budżet.
  • Odpowiedz
@Anien: Ja głosowałem na 3 drogę i cieszą mnie zapowiedzi Szymka że nie będzie zgody na jakiekolwiek dopłaty. Szymek ma swoje wady ale na ten moment wydaje się najbardziej rozgarniętą dla mnie opcją.

Jak nie uda im się wstrzymać tego gównianego programu to 3 drodze mówię żegnam.
  • Odpowiedz
@Anien: Przecież konfa też ma swój program Deweloper+.
U nich się to ładnie nazywa "mieszkaniem tańszym o 30%". Sami się chwalili, że rozmawiali z deweloperami i ustalili, że potrzeba znieść normy budowlane, pozwolić budować tak blisko, że będziesz mógł podać sąsiadowi z bloku obok rolkę papieru nie wstając z kibla i ułatwić do minimum odrolnienie działek , łącznie z możliwością budowy na torfowiskach i innych naturalnych rezerwuarach wodnych.
Jedynie chyba
  • Odpowiedz
  • 1
@Anien nawet jak mi jaja utną i zrobią 8 BK0 to na konfe i PiS nie zagłosuję.

To że z hitlerowską partią poszli do EU to spoko?
Rozliczanie? Zapomnieli
  • Odpowiedz
@malinq: a to będzie jak splunięcie w ryj tym wszystkim, którzy stali w mitycznej kolejce po pizze z jagodna jak to często PiS określa. Będzie to dla mnie absolutny koniec wiary w polityków. Wiem, naiwny jestem
  • Odpowiedz
@Tasde:

Przecież konfa też ma swój program Deweloper+.

U nich się to ładnie nazywa "mieszkaniem tańszym o 30%". Sami się chwalili, że rozmawiali z deweloperami i ustalili, że potrzeba znieść normy budowlane, pozwolić budować tak blisko, że będziesz mógł podać sąsiadowi z bloku obok rolkę papieru nie wstając z kibla i ułatwić do minimum odrolnienie działek , łącznie z możliwością budowy na torfowiskach i innych naturalnych rezerwuarach wodnych.

Jedynie chyba lewica nie wspiera żadnego
  • Odpowiedz