Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #tatuaze czy mamy tutaj kogoś kto tatuuje, szczególnie w Poznaniu? Mam parę pytań odnośnie jak to wygląda w Polsce w porównaniu do UK, takie ecie pecie, licencje, BHP itd. jak ktoś ma czas na gadanie. :) nie pracowałam tutaj a bardzo jestem ciekawa różnic i podobieństw i jak wygląda z guest spotami szczególnie w centrum miasta.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonySlaystation: Jeśli się tym zajmujesz i myślisz nad jakimś guest spotem no to w sumie najlepiej by było po prostu zagadać do jakiegoś studia, prędzej od takiej osoby otrzymasz odpowiedzi w tym temacie niż tutaj ewentualnie jak prowadzisz social media w tym temacie to tam pytać, bo może ktoś z polskich tatuażystów cię obserwuje.
  • Odpowiedz
@PonySlaystation: Prędzej tu cię zacznie ktoś obrażać za tatuaże, dowiesz się, że jesteś chora psychicznie, szpecisz siebie i innych oraz dostaniesz rozprawkę na temat szkodliwości tatuaży niż trafisz na osobę, która się tym zajmuje (ʘʘ)
Ogólnie to nie potrzebujesz żadnych licencji na wykonywanie tatuaży w polsce, wiec głównie, aby dostosować się z używaniem rzeczy, które chce unia, ale pod tym względem to i się ze studiem
  • Odpowiedz