Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, że większość głosowała na to, żeby Polska nie skręciła w stronę Białorusi bo już każdy był załamany kolejną aferą pisu z którą nic się nie działo. Nikt nie poniósł konsekwencji przez 8 lat


I dlatego teraz wykopki o potencjale intelektualnym porównywalnym do twojego, gremialnie oklaskują szykany wobec największej partii opozycyjnej, przejmowanie instytucji publicznych wbrew obowiązującemu prawu, etc. etc. No, na pewno chodziło o to żeby nie skręcić w stronę Białorusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie byli na tyle #!$%@?, że wykręcili większą frekwencję niż
  • Odpowiedz
nas nie trzeba bardziej przekonywać do głosowania na obecną ekipę rządzącą (


@Maurelius: wolałbym jednak porządek z aborcją, odcięcie kościoła od państwa i jakieś no nie wiem... elektrownie jądrowe, aby nie płacić 50 pln za odpalenie żarówki:p
  • Odpowiedz
@dqdq1 poczekaj jeszcze trochę. Dopłaty dla deweloperów, podwyżka prądu (wiadomo, że to wina pisiorow, ale ci nowi tego też nie naprawią) nie spowodują ponownego wzrostu cen xD już jutro ziomeczku paliwo za 5,19zl uwierz mi xD te pierdoły o wielkim PO i czadzie Tusku na białym koniu to raczej wam pisze jakieś upośledzone AI. Teraz będzie na odwrót. KO was tak wyrucha jak nie wyruchalo pis. Kiedy w końcu to odcięcie
  • Odpowiedz
@Maurelius: po to na niego glosowalem. rzad bedzie zawsze, lepszy, gorszy. ale ja chce po prostu zemsty na pisowcach za to co odwalali przez te ostatnie 8 lat , za to co zrobili z moim pieknym krajem
  • Odpowiedz
@siwy-y: to naprawdę brzmi jak z generatora tekstów wyborcy pisu.

PiS też obiecywał złote góry, ich przybudówka obiecywała mi że w ogóle pstrykną palcem i zostanę bogaczem. Ale obiecać zniszczenia pisu nie mogli. Dlatego przegrali i PiS jest właśnie po kawałeczku niszczony
  • Odpowiedz
@Maurelius nie wierzę jak można być takim idiotą. @dqdq1 a ty się naucz czytać. Gardzę pisiorami tak samo jak kałowcami, ale wyborców widzę, że macie bardziej radykalnych, agresywnych, a zarazem upośledzonych od tych babek z dpsów. żadne argumenty was nie interesują i fakty. Byle być uczestnikiem lub płatnym trollem w wojenkach peowsko - pisiorskich. Tak jak twój kolega wyżej napisał, że może mieć paliwo nawet za 10zl byle była jazda
  • Odpowiedz
@dqdq1 w lipcu inflacja będzie zbliżona do 4,0%. Spodziewamy się, że odmrożenie cen energii powiększy wskaźnik o około 1,5 pkt procentowego. Powiedz, gdzie tu pisze jakieś kłamstwo? A może wg ciebie jednak będzie spadek cen? xD po co ratować zwykłych obywateli skoro można bogatych deweloperów xD
  • Odpowiedz
@dqdq1 człowieku odpowiedz na moje pytanie. Czy twój mały móżdżek już całkiem wysiadł? W którym miejscu skłamałem i w czym nie mam racji?
  • Odpowiedz
@Maurelius nie rozumiem tego. Romanowski ma dostać 11 zarzutów - nie 1, nie 2, nie 5, nie 8 a 11 zarzutów. Są odpowiednie dowody i dokumenty. A prawica tworzy jakąś równoległa alternatywna rzeczywistość w której taki Romanowski czy inni Są niewinni. Złapiesz złodzieja za rękę a on powie, że to reżim Tuska chce go zamknąć i on niczego nie kradnie. Dla mnie to jest coś niezrozumiałego i wręcz jest to antypaństwowe.
  • Odpowiedz
@siwy-y: Ale to nie jest twoje zdanie- skopiowałeś tekst nie zadając sobie trudu żeby nawet zmienić formę czasownika na liczbę pojedynczą.

Gdy zwróciłem ci uwagę zacząłeś szukać czegokolwiek co potwierdzi twoje słowa.

Ale odpowiem ci- jestem przeciwnikiem mrożenia cen.
  • Odpowiedz