Wpis z mikrobloga

@Serrrek a co jest złego w obniżeniu podatków? Molochy wyprowadzają pieniądze z Polski, a polscy przedsiębiorcy obrywają i zrzucają się na kolejne plusy dla nierobów i Ukraińców, którzy nawet tutaj nie mieszkają, a pobierają kaskę. Pamiętam jak Tusk na chwilę podwyższył VAT, a pisiory miały tak samo w dupie jego ponowne obniżenie. Z drugiej strony idąc twoim tokiem myślenia i obecnego rządu to powinniśmy jeszcze się więcej dorzucać na deweloper plus,
  • Odpowiedz
No i to jest program wyborczy, który ja popieram.
Jeszcze by sobie mogli darować kredyt 0%, wybudować to CPK i pozwolić strzelać na granicy, to by mieli we mnie twardy elektorat.
  • Odpowiedz
a co jest złego w obniżeniu podatków?


@siwy-y: A nic, też bym chciał. Po prostu wiem że to niemożliwe, i nikt tego nawet nie ukrywa. Przecież nawet taki Mentzen przyznał kiedyś że to nierealne w tej chwili. Musiałby cały naród zmądrzeć najpierw, a to nie nastąpi. Dlatego pytam, co oni mają takiego robić z gospodarką, że aż prokuratura ma przestać ścigać przestępców?
Albo szeregowi posłowie, którzy mają w zakresie obowiązków
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia:

rekordowo niska stopa bezrobocia (jedna z najniższych, często najniższa w UE)


Za to jedna z najwyższych w UE ilość biernych zawodowo xD
Wystarczy przeczytać definicję bezrobotnego wg eurostatu żeby wiedzieć co z tymi statystykami można zrobić w przypadku Polski
  • Odpowiedz
@Maurelius Nie ma to jak robić przez 8 lat politykę nastawioną na skrajną polaryzację i ostry konflikt z opozycją a po przegranych wyborach być zdziwionym z tego jakie owoce to przyniosło. Najgorszą rzeczą jaką pis zrobił było to przepychanie kontrowersyjnych projektów i omijanie wszelkich standardów.
  • Odpowiedz