Wpis z mikrobloga

#demografia
Zawsze mam bekę z takich analityków
GUS robiąc prognozę w 2014 pomylił się o 30% z liczbą urodzeń na rok 2023 a ten robi projekcje na rok 2300 xDDDD
koleś jara się tym że po wklepaniu cyferek do exela wyszedł mu wykres na następne 200 lat.
Zupełnie pomija możliwość że w przyszłości mogą wybuchnąć jakieś wojny które wymuszą ruchy ludność, epidemia, katastrofy naturalne. Czy w końcu coś co pomijają wszyscy analitycy. W przyszłości może powstać coś takiego jak sztuczna macica i dzieci mogą być "produkowane" masowo.
No ale umysł przegrywa tego nie pojmuje
Oltwk93 - #demografia
Zawsze mam bekę z takich analityków
GUS robiąc prognozę w 2014 ...

źródło: Screenshot_20240716_084033

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
GUS robiąc prognozę w 2014 pomylił się o 30% z liczbą urodzeń na rok 2023 a ten robi projekcje na rok 2300 xDDDD


@Oltwk93: Prognozy mają to do siebie, że są konstruowane na podstawie obecnych liczb, nikt nie jest w stanie przewidzieć zmiany trendów czy niespotykanych wydarzeń, z czasem są korektowane, więc nie wiem z czym masz problem.

W przyszłości może powstać coś takiego jak sztuczna macica i dzieci mogą
  • Odpowiedz
W przyszłości może powstać coś takiego jak sztuczna macica i dzieci mogą być "produkowane" masowo.


Dzieci bez duszy, ten projekt już w chinach trwa. Ale to i tak za ciężkie do zrozumienia dla gimbusa, iż to będzie zagłada.
  • Odpowiedz