Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/wpis/77235453/i-wlasnie-za-to-kocham-lato-nie-mieszajcie-jej-z-b

Normalizuje się jakieś obcisłe półnagie stroje na siłownie, normalizuje się kobiety w białych cienkich koszulkach z prześwitującymi cyckami, no bo przecież każdy może się ubierać jak chce. Ale tylko spróbuj popatrzeć albo zrobić zdjęcie, to jesteś creepem, zboczeńcem.

Jeżeli laska pójdzie w jakichś luźnych dresach na siłownię i ktoś będzie zerkał, to normalne, nikt się nie będzie czepiać, przecież ludzie patrzą na innych ludzi. Ale niech tylko ta laska założy obcisłe legginsy, odkryje połowę cycków i brzucha a jak zerkniesz to zostaniesz CREEPEM, czego nie rozumiesz?

Jeżeli ktoś zrobi zdjęcie kobiety w luźnych dresach bez widocznej twarzy - nie będzie w tym nic dziwnego. No po prostu zobaczcie jaki ktoś założył dresik. Ale niech tylko ubierze szorty na pół dupy i niech prześwitują jej cycki. Wtedy już zrobienie zdjęcia sprawi, że będziesz creepem.

No to jak to w końcu jest, takie ubieranie jest normalne czy nie? Skoro kobieta chodzi tak po mieście to czemu miałoby jej przeszkadzać, że ktoś zrobił jej zdjęcie? Mężczyźni, może Wy mi powiedzcie. Czy jeżeli ktoś by Wam zrobił zdjęcie od butów do szyi i wrzucił w internet, to byście się jakoś przejęli? Ja nie, bo nie rozumiem dlaczego. Normalnie się ubieram, normalnie wyglądam i nie interesuje mnie, że moja sylwetka widnieje na jakimś zdjęciu. @stormi może Ty mi to wyjaśnisz? Co w tym takiego creepowatego, że ktoś zrobi zdjęcie osoby w miejscu publicznym z niewidoczną twarzą? Każdy dookoła ją widział w ten sposób, pewnie więcej ludzi niż zobaczyło to zdjęcie.
Na przykład tutaj też fotograf jest creepem? Przecież na zdjęciu widnieje kobieta i tu dodatkowo widać część twarzy. Jak to w końcu wygląda?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #dupeczkizprzypadku #pokazrozowegopaska #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: Kobiety zapominają że facet też ma popęd seksualny, to że ją nie rusza koleżanka w obcisłych strojach to nie znaczy że facet nie będzie lookał. Na siłownie się chodzi ćwiczyć a nie pilnować wzroku żeby nie być oskarżonym o molestowanie wzrokiem czy inne pierdy.
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: moim zdaniem powinny być podzielone siłownie, jak w Japonii. Lubię sobie popatrzeć na takie dpki. Trochę za często, co robi ze mnie lekkiego creepa, ale... to jest jak nie sięganie po czekoladki, gdy jest się głodnym xD. Robią nogi, plecy, tyłki i to się tak pięknie rozciąga. Laski ubrane w zwykłe dresy nie są tak triggerujące, a wręcz wyglądają fajnie (taka naturalna kobiecość, a nie eksponowanie tylko tzipki i
  • Odpowiedz
Ale tylko spróbuj popatrzeć albo zrobić zdjęcie, to jesteś creepem, zboczeńcem.


@LatajacyJeczmien: Robienie zdjęć zwłaszcza z ukrycia kobietom sprawia to, że jesteś creepem niezależnie od ich ubioru akurat, bo to dziwne jest po prostu.
  • Odpowiedz
Kobiety zapominają że facet też ma popęd seksualny, to że ją nie rusza koleżanka w obcisłych strojach to nie znaczy że facet nie będzie lookał. Na siłownie się chodzi ćwiczyć a nie pilnować wzroku żeby nie być oskarżonym o molestowanie wzrokiem czy inne pierdy.


@Pabick: Problem jest taki, że ogromna część kobiet ubiera się tak specjalnie i umyślenie właśnie dla tego iż doskonale zdają sobie sprawę z tego męskiego popędu
  • Odpowiedz