Wpis z mikrobloga

Typ flipera: badacz rynku

Chlop małymi kroczkami zjeżdża (od 610k za te klite 25m XDD) w poszukiwaniu frajera, ale póki co nie wychodzi. #!$%@? że im nie wstyd w ogóle robić te DIZAJNERSKIE klity, przecież oczywistym jest że jak ktoś kupuje 25m to z konieczności nie z wyboru i na bank takiej osobie zależy żeby zamiast dodatkowych metrów płacić za pozłacany sedes czy cokolwiek xd
Dziękuję zametr.pl za ten wspaniały content
#nieruchomosci
Jestem_robotem123 - Typ flipera: badacz rynku 

Chlop małymi kroczkami zjeżdża (od 61...

źródło: Screenshot_20240715_233534_Free Adblocker Browser

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123 kiedyś, bo rozstaniu z ówczesna partnerka byłem zmuszony wynająć taki 24m2 apartament.

Tak się nie da żyć. Wolałbym 10000000 razy bardziej kupić barak pod miastem powiatowym niż kisić się w czymś takim.
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: No to jest sama prawda, często są dobrze skomunikowane miasta w okolicach gdzie ceny są o niebo niższe i przy jakimś hybrydowym trybie pracy gdzie trzeba dojechać 2-3 razy do biura to dla mnie niezrozumialym jest kisić się w metropolii za te hajsy
  • Odpowiedz
@Czoso: zametr ciągle się rozwija, aczkolwiek to co mówisz może być niestety ciezkie do zrealizowania bo finalnie to ciężko stwierdzić na bazie ogłoszenia czy faktycznie zostało sprzedane i czy faktycznie za te cenę. I tak piekna sprawa z tymi wykresami które są teraz
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: kiedyś rzuciło mi się w oczy coś podobnego we Wrocku, aż sobie zapisałem XD

Niewątpliwie Bk2% doprowadziło do takiego zepsucia rynku, że każdy janusz wrzucał cenę z tzw dupy licząc że ktoś to kupi. 900k za 2 pokoje we Wrocławiu, bicz pliz XD

Do teraz -26%, a kto wie czy nie więcej odkąd zrobiłem screenshota
wrednybombelek - @Jestemrobotem123: kiedyś rzuciło mi się w oczy coś podobnego we Wro...

źródło: xddd

Pobierz
  • Odpowiedz