Wpis z mikrobloga

@trb: Pokazałbym Ci, ale nie wiem, czy dopóki nie dostałem ofert, powinienem. Jak wiesz, UCAS ma coś w rodzaju anty-cenzora i nie wiem czy przypadkiem nie sprawdzają tego kilka razy.
@pococimojlogin:trzymam kciuki! Ja wysłałem moja aplikacje gdzieś indziej, jak nie rozważałem jeszcze UoE, i nie dostałem oferty. Chcę napisać nowy PS i fakultatywnie go wysłać do uniwerka, chociaż nie wiem czy to przejdzie, ale jestem dobrej myśli i szukam inspiracji na nowy list motywacyjny.
@trb: A gdzie wysyłałeś swoją aplikację? Tylko na jeden kierunek? I napisali chociaż dlaczego nie dają oferty? I na jakim kierunku chciałbyś studiować?

Ja się nie spodziewam oferty z UoE, bo się zrobił przez ostatnie 2 lata bardzo wymagający. Bardziej Glasgow albo Heriot-Watt, który góruje w rankingach dotyczących matematyki (to, co chcę studiować) i w sumie nie wiem, gdzie pójść (o ile dostanę oferty). Podobno Edynburg ładniejszy.
Oxbridge, Engineering Science. Poprosiłem ich o feedback, ale muszę trochę poczekać. Myślałem, ze przy odbierania kierunków można zmienić PS, a tu klops.

Mówisz, ze Edynburg stał się wymagający? Jakie jest źródło tych doniesień?