Wpis z mikrobloga

Gotuje się we mnie krew gdy czytam coś takiego... Niewiarygodne, że takie rzeczy mają miejsce w tzw. Europie w XXI wieku. I ta sama Ukraina chce do NATO i UE? Może gdy przestanie być krajem z XX wieczną mentalnością, w którym pop święci pomnik zbrodniarza wojennego. Dlaczego Chorwaci, Niemcy czy Włosi nie stawiają pomników zbrodniarzom wojennym i nie nazywają po nich ulic? Na wschód od Polski nie ma Europy tylko azjatycka dzicz (nie obrażając Azjatów). #ukraina #wolyn #bekazpodludzi
cinu4 - Gotuje się we mnie krew gdy czytam coś takiego... Niewiarygodne, że takie rze...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@robertkk: xdddd chłopie ty tu cały dzień siedzisz i liczysz fale trolli? musieliby mi płacić żebym robił takie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) dotknij trawy Mykoła
  • Odpowiedz
@cinu4: Co tu dziwnego? typowe zachowanie dla nacji Europy Wschodniej Dopoki sie nie przycisnie beda przemilczac. W Polsce tęz przeciez gdy były panstwowe uroczystosci ku czci'' Łupaszki'' nie wspomniano, że na jego rozkaz spacyfikowano wioske mordujac kobiety i dzieci. No to oczekujesz, ze bedacy jeszcze dalej od cywilizacji zachodniej niż my Ukriancy sami z siebie beda sie kajac?
Za Jedwabne juz sie w PL pokajano, bo naciski były miedzynarodowe.
  • Odpowiedz