Wpis z mikrobloga

może szuka ojca na gwałt.


@Moczymorda77: nie śmiej się, przez to, że Mumin jest takim narcyzem i przemocowcem, do tego upadla go publicznie na każdym kroku, chłop naprawdę może być łatwym celem. Nam to się wydaje niepojęte, ale Filip to najtragiczniejsza postać tego uniwersum. To co tam się odwala, dawno już przekroczyło granice śmiechu.
  • Odpowiedz
ale Filip to najtragiczniejsza postać tego uniwersum


@Mikkkoo: 25 letni chłop co jest kompletnie uzależniony od rodziców, nigdy nie pracował i ma dwie lewe ręce. Na jednym filmie się żalił, że nie ma co jeść, bo ojciec wyszedł z domu i nic mu nie zostawił.

Znam ludzi którzy w wieku 25 wybierali kolor ścian do pokoju dla dziecka, gdzie ta łamaga nawet wody w czajniku nie umie zaparzyć, bo by
  • Odpowiedz
Filip to najtragiczniejsza postać tego uniwersum.


@Mikkkoo:
Dżunku bardziej pokrzywdzona,ten filipek jest pełnoletnim leniem starym walikoniem ściemiaczem
,jak mu by było żle to by poszedł sobie żyć na własną ręke,a tak ma pokój żarcie i Internet za darmo widocznie nie ma ambicji na cos więcej,nikt go tam na siłę nie trzyma zna ze trzy języki w EU robotę wszędzie znajdzie cwaniaczek mamisynek zniewieściały 26 latek.on może się im odgryźć i
  • Odpowiedz
25 letni chłop co jest kompletnie uzależniony od rodziców,


@Nusantara: @Moczymorda77, Wy mnie tutaj nie sztorcujcie, że ja bronię jego lenistwo, bo tak absolutnie nie jest, Filip umościł się wygodnie w zakładce ofiara, co nie znaczy, że nie ponosi tego psychicznych konsekwencji. Nie jest się prosto wyzwolić z łap takiego psychopatycznego narcyza jak Mumin. I finalnie, to co się odwala może źle się skończyć. Nie bronię, stwierdzam fakt.
  • Odpowiedz
wyzwolić z łap takiego psychopatycznego narcyza jak Mumin


@Mikkkoo:
Postawi Filipek parę piwek kolegom lgbt i tam starego mumina nakopią po łbie i jajach
soccer kickami lejdiboje w szpilkach w ciemnej uliczce jak będzie wracał zawiany z masażu.XD
  • Odpowiedz
I finalnie, to co się odwala może źle się skończyć.


@Mikkkoo: #!$%@? starych, poćwiartowanych zakopie koło szałapatjastwa i tyle go widzieli? Fantazja mnie poniosła, za dużo internetów na dziś xD
  • Odpowiedz