Wpis z mikrobloga

człowiek trafił na jakiś sensowny egzemplarz relatywnie blisko bo jakieś 170km, a nie np 500 czy 600.
I wszystko wygląda spoko poza za niskim poziomem płynu chłodniczego. Sprzedawca odpisał że nie wie dlaczego tak jest nie wyświetla się żadna kontrolka, i nie zawracał na to uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a silnik po chipie ze 110KM na 140KM, wykres z hamowni też zaginą. bo pytałem czy strojone na hamowni czy po prostu wrzucony program.
Jeszcze jakby odpisał coś, że wymieniał termostat czy co kolwiek i jeszcze nie dolał do końca płynu i dał jakiś papier na część, ale że jemu nie wyświetla się kontrolka i nie zwraca na to uwagi to tak średnio.

Chyba dam sobie spokój, bo tanio też nie jest, cena raczej z wyższych jak za ten rocznik. bo ogólnie takie focusy sprzedają 8-15K do 2010r po lifcie. Nie ma raczej co ryzykować że wywalona jest uszczelka pod głowicą i zaciąga płyn. bo jak układ jest sprawny to nic nie trzeba dolewać nawet latami i trzyma poziom. a to nie jest auto za 4K aby machnąć ręką i ryzykować tylko za 3x tyle.
Poza tym opony też są do śmietnika to też już dodatkowy koszt, nie widać też tarcz w jakim stanie.

Interesowalibyście się tym egzemplarzem, mimo za niskiego płynu?

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/ford-focus-ford-focus-mk2-1-6-tdci-titanium-najbogatsza-wersja-podniesiona-moc-ID6Gzqw5.html

#motoryzacja #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@aarahon: mogła, ale coś jest nie tak. wymiana chłodnicy to też nie takie byle co, sporo czasu, dużo rozbierania i cenowo też tanio nie wychodzi.
Jeszcze żeby to stało u mnie w mieście że nic mnie nie kosztuje obejrzenie to bym sobie obejrzał, ale tak musiałbym specjalnie wolne w pracy brać i wydawać 100zł na paliwo.
  • Odpowiedz