Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam problem z PC (ryzen 5600x, gtx4060) czasem zdarza mi się że przycina mi gry (nie ma znaczenia jakie np. cyberpunk, Asseto Corsa) licznik FPS pokazuje bez zmian załóżmy 100-150fps ale czuć utratę płynności co pokazuje też wartość 1% min która spada do kilku/kilkunastu fps. Po restarcie komputera problem znika. Sterowniki mam zaaktualizowane. Co powinienem sprawdzić jeszcze?
#pcmasterrace #pc
  • 8
  • Odpowiedz
@Farfoo11: Od początku złożenia pc miałeś te przycinki? Nie wiem dlaczego, ale jak czytam wykop to praktycznie zawsze jak ktoś pisze o jakichś problemach to ma platformę opartą na AMD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@horus666: temperatury w normie, a napięcia jakie wartości będą już za wysokie? Sytuacja wygląda tak że jak uruchomię np. Cyberpunka i gram i nie ma tych spadków to nie ma żadnego problemu (grałem max 2h). Ale czasem się zdarzy że np. zminimalizuje grę wrócę po kilkunastu minutach i wtedy już ścina. Podobnie w Asseto było elegancko wyrzuciło mnie z serwera (z winy połączenia) i po powrocie już były przycięcia. Zauważyłem
  • Odpowiedz