Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś z trochę młodszych kibiców się zastanawiał czy Szpakowski ma jakąś demencję i na starość takie gafy sadzi to pragnę poinformować, że Szpaku sadzi te swoje babole od co najmniej 25 lat. Myli nazwiska piłkarzy na potęgę. Zarówno to kto aktualnie znajduje się przy piłce, jak na przykład wczoraj Nico Williamsa z Yamalem, bo ten pierwszy poszedł na drugie skrzydło, jak i Daniego Olmo z Fabianem Ruizem, bo grali w środku pola czy wymowę nazwiska Toney.

W ogóle to jest taka pierdoła, być może podchodzi to pod jakąś jednostkę chorobową, bo wydaje mi się, że jak ma więcej niż jedno dziecko to będzie mylił ich imiona, a jak go zapytasz jakim jeździ samochodem to poda markę/nazwę auta, jakim jeździł 20 lat temu.

Mało tego, Szpakowski kiedyś przedstawił się kiedyś jako Jan Ciszewski xD

Sprawdziłem teraz i okazuje się, że Szpaku ma zaledwie 73 lata. Kruci, myślałem, że on od co najmniej 15 lat jest po siedemdziesiątce. Nie wspominając już o tym, że od 16 lat kończy swoją karierę na majku.

#mecz #pilkanozna #euro2024 #dziennikarstwo
prismo - Jakby ktoś z trochę młodszych kibiców się zastanawiał czy Szpakowski ma jaką...

źródło: dariusz-szpakowski

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@prismo

Mało tego, Szpakowski kiedyś przedstawił się kiedyś jako Jan Ciszewski xD


Poprawka - Dariusz Ciszewski xd
Był to mecz Polska - Anglia w 1990 r.
  • Odpowiedz