Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#bmw #leasing
Cześć Mirki.

Orientuje się ktoś jak obecnie klarują się rabaty na nowe / 1-2 letnie bmw u dealera? Generalnie chodzi mi na co można realnie liczyć.

Zależy mi na silniku powyżej 200km, czyli modele x30i. Idealnie było by dostać 340i w xdrive, ale obawiam się, że mnie nie stać :P Przyjmijmy, że max na co mogę sobie obecnie pozwolić to 250k brutto (100k wpłaty własnej i leasing).

Na co realnie można liczyć w tych pieniądzach? Co do wyposażenia to nie jestem wybredny. Aby był pełny mpakiet i kamera cofania ( ͡° ͜ʖ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nowe 330i z mpakietem zmieścisz się w 250k, nawet coś tam jeszcze możesz dobrać do granicy 300k katalogowego. 340i w tej cenie to raczej tylko używka.
Kamera cofania jest teraz podstawowym wyposażeniem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Potwierdzam, 12-15% rabatu da się ugrać. Pytałem w kwietniu o nówkę 430i xDrive i zaproponowali około 14% rabatu (salon BMW Lublin). Jak wybredny nie jesteś i znajdzie się jeszcze coś z wyprzedaży rocznika to tam chyba rabaty dochodziły do 18%.
Jeśli chodzi o finansowanie to chyba lepiej szukać jakiegoś zewnętrznego bo oferta BMW wygląda słabo, leasingi na grubo ponad 120%

  • Odpowiedz