Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem rdr2 to najlepsza gra do wyczilowania się po całym dniu pracy czy innych codziennych obowiązkach , wsiąkasz w inny świat i odpływasz. Tempo gry nadajemy sobie sami - chcesz to robisz misje, chcesz to zwiedzasz i podziwiasz widoki ktore sa tutaj kozackie, idziesz na polowanie czy inne aktywności poboczne nie ma narzuconego celu i to jest zajebiste dla takich casual daddy gamerow do pogrania przy piwku czy jakimś monsterku. Wiele osób powie ze gra nudna itp.. No może i tak ale większość osób które tak powie to młodsi gracze, starsi wytrawni gracze będą potrafili docenić to co pisałem wyżej co gra oferuje. Ogrywanie na series x czy one x to najlepsza opcja jeśli ktoś nie ma mocnego PC, ja gram na series X i grafika jest bardzo dobra a 30 fps nie przeszkadza. Nic tylko czekać na rdr3.. Stawiam rdr2 ponad wiedzmina3 z dodatkami który był też według mnie bardzo dobrą grą. #rdr2 #rockstargames #reddeadredemption2 #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #sandbox #gry #gaming #konsole #pc
needer - Moim zdaniem rdr2 to najlepsza gra do wyczilowania się po całym dniu pracy c...

źródło: FB_IMG_1720633154521

Pobierz

Czy według ciebie rdr2 to zajebista gra?

  • Tak 81.6% (133)
  • Nie 18.4% (30)

Oddanych głosów: 163

  • 10
  • Odpowiedz
@needer jak najbardziej zajebista, ale do grania w sytuacji, którą opisałeś jednak bym wolał Death Stranding.
Przyjmujesz sobie zlecenie, planujesz trase, dokupujesz sprzętu
Wyruszasz.
A potem tylko Ty, BB i dzicz.
  • Odpowiedz
@needer: Super gra jak ktoś ma problemy ze snem, po pół godziny sen przychodzi naturalnie. Nie grałem nigdy w drugą tak nudną i pustą grę. Co z tego, że fabuła jest bardzo dobra jak jest przerywana absurdalnie długimi etapami niczego. Ta gra to w połowie jazda na koniu w ciszy, potem trochę jazdy na koniu z dialogami i na koniec chwilka takiego sobie strzelania tylko po to by wrócić na
  • Odpowiedz