Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie ta narracja, że Ukraińcy byli ciemiężeni przez Polaków i przez to wydarzył się Wołyń xD

Jakoś nie pamiętam, żeby Polacy w masowy i bestialski sposób mordowali niemieckich osadników na terenach zaboru pruskiego czy rosyjskich urzędników w Kongresówce xD No akurat Ci Ukraińcy tak się rozzłościli, że aż nabijali niemowlaków na widły. No cóż, zdarza się

#ukraina #rosja #wojna #wolyn #historia
czehoo - Śmieszy mnie ta narracja, że Ukraińcy byli ciemiężeni przez Polaków i przez ...

źródło: wukrainiec

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
To była Polska ziemia w tym czasie


@Stabilizator: To mówisz że zamieszkany w większości przez Ukraińców Wołyń był nie był etnicznie ukraiński? Zapewne zamieszkałe w większości przez Polaków południowe Mazury też nie były etnicznie polskie?

czemu mam drzeć łachy nad jedwabnem?? Od tego sa żymianie ja jestem
  • Odpowiedz
  • 1
@Filipterka25: śmierdząca fajnopolacka/ukraińska onuco powielająca ukraińską narracje wobec wołynia,pluje ci na morde
Twoje żałosne próby stosowania symetryzmu i wybielania ukraińców przy jednoczesnym waleniu w polaków nie robią nic a jedynie zniechęcają polaków do ukraińców i powoduję niepotrzebne tarcia
jak jescze na początku wojny byłem za ukraińcami to teraz po 2 latach czytania takich manipulacji sram zarówno na ruskich i na ukraińców,niech się wybiją do ostatniego
  • Odpowiedz
  • 0
Wołyń był nie był etnicznie ukraiński?


@Filipterka25: Wołyń był terenami mieszanymi etnicznie. A południowe mazury etnicznie Polskimi

I dalej co mnie obchodzi jedwabne rozmawiamy o ludobójstwie na wołyniu a ty próbujesz cały czas wybielać ludobójstwo na wołyniu pisząc o tym jedwabnem
  • Odpowiedz
Wołyń był terenami mieszanymi etnicznie. A południowe mazury etnicznie Polskimi


@Stabilizator: Przytocz procenty, co?

I dalej co mnie obchodzi jedwabne rozmawiamy o ludobójstwie na wołyniu a ty próbujesz cały czas wybielać ludobójstwo na wołyniu pisząc o tym
  • Odpowiedz