Wpis z mikrobloga

@justnan nie jest ok jeśli dla paru plusów od ciemnej masy wrzucasz memy szkalujące niewinna osobę. No ale czego można się spodziewać po kimś bez mózgu ()
  • Odpowiedz
@Kryspin013 a jakiś konstruktywny argument czy tylko „xd”???
Kto zabił?
Kto wypuścił przestępcę z kraju?

Wskaż mi proszę w którym momencie jego żona jest czemuś winna
  • Odpowiedz
@Kryspin013 a to straty moralne mamy oceniać w kontekście faktycznych ofiar? Nowe, nie znałem!
Czyli jak sąsiad będzie mi niszczył działkę to mam nie dochodzić swoich praw bo jego ojciec zginął w obozie koncentracyjnym? Czymże jest moja zniszczona ziemia w obliczu jego cierpienia. A to #!$%@? to. Niech sąsiad dalej wjeżdża na moje pole bo to nic w kontekście tylko tych jedynych prawilnych ofiar!

A moje pytanie brzmi: co ona zrobiła złego?
Dlaczego wywiewa się na nią wiadro pomyj?
Jej mąż zabił rodzinę na autostradzie -
  • Odpowiedz
Czyli jak sąsiad będzie mi niszczył działkę to mam nie dochodzić swoich praw bo jego ojciec zginął w obozie koncentracyjnym?


@Notes: ale żeś teraz fikoła #!$%@?ął konkretnego. Gdybyś ty chociaż jeszcze jakąś analogię potrafił zbudować.

Wytłumacz mi gdzie jest niby brak kręgosłupa moralnego? Podaj mi swoje dane osobowe to ja zrobię male dochodzenie i znajdziemy w twojej rodzinie kogoś za kogo powinieneś się wstydzić a potem jeszcze dojedziemy ciebie w
  • Odpowiedz
@Kryspin013 przeczytałeś to co napsialem? Jakie wyciąganie pieniędzy na życie? XD Ty chyba jesteś pijany albo powinieneś się leczyć. Wymyślasz sobie własną rzeczywistość XD

Za co rodzina ma przepraszać? Za coś czego nie zrobiła? Szkoda słów na was. Jesteście takim planktonem, że głowa mała.
Sam coś wymyślasz o kontekście winy to ci dałem przykład żebyś zrozumiał ale widzę, że cię to przerosło bo chyba nastąpiło jakieś spięcie w głowie.
Z resztą
  • Odpowiedz
@Kryspin013 przeczytałeś to co napsialem? Jakie wyciąganie pieniędzy na życie?


@Notes: to przeczytaj argumentację tej baby

Za co rodzina ma przepraszać? Za coś czego nie zrobiła? Szkoda słów na was. Jesteście takim planktonem, że
  • Odpowiedz
@Notes: w ogóle nie rozumiesz mechanizmu jaki stoi za naszymi reakcjami. Ludzie widzą, jak bardzo uprzywilejowana jest ta rodzinka. Oni się zatrzymali we wczesnych latach 2000 skoro wydaje im się, że ich pieniądze i wpływy uciszą słuszny gniew. Nie uciszą. Ja też mam dziecko, jak sobie wyobrażę, że mogliśmy być w tej kia, to mi się robi słabo - nie przesadzam. Nie jest tajemnicą, że na sprawiedliwy sąd nie ma
  • Odpowiedz
@MasaUpadlosciowa i ty też próbujesz odwrócić kota ogonem. Jestem w pełni za tym, żeby dojechać typa bo #!$%@? coś strasznego i nagannym jest to, że spoerdolil za granicę żeby uniknąć kary. Ja nigdzie temu nie zaprzeczam! Wręcz podkreślam, że koleś powinien zgnić w sztumie. Za to wykopki uważają, że ja go bronię XD
Również nie wyobrażam sobie takiej sytuacji jakby ktoś z mojej rodziny miał zginąć.
Ale wyobraź sobie taką sytuację, że twój mąż coś #!$%@?. Po pijaku albo niechcący. To akurat nieważne. Typ w panice i ze strachu #!$%@? z kraju. I jak ty wtedy się czujesz jako jego żona gdy w internecie ludzie linczują Ciebie i Twoje dzieci?

Zaczynają cię szkalować u pracodawcy i tracisz źródło dochodu. Ciężko ci znaleźć pracę bo nikt nie chce mieć nic wspólnego z rozwścieczonym tłumem wykopków hejterow. Nikt nie zaryzykuje zatrudnienia ciebie żebyś mogła zarobić na życie swoje i swoich dzieci. A co z dzieciakami? Będziesz puszczać je do szkoły żeby inne dzieciaki je zagłębiły?
A co ty i twoje dzieci zrobiłyście złego? Przecież to twój mąż jest winny a nie ty. Ty nawet nie dostałaś od niego całusa na pożegnanie. Wsiadł w samolot i
  • Odpowiedz
@Notes: Skoro babka jest w prawie, to dlaczego zwróciła się o pomoc do jakiejś szemranej fundacji zamiast po prostu przyzwoitej kancelarii? Te wyciskacze łez o prześladowaniu dzieci w szkole pominę, bo nigdy nie było mowy o żadnych groźbach pod jej adresem, nie mówiąc o dzieciach, których zresztą najpewniej nie ma. Mowa jest ciągle o publikowaniu zdjęć (i tak już opublikowanych) i szkalowaniu jej na polu zawodowym. W tym drugim przypadku
  • Odpowiedz