Wpis z mikrobloga

Trump był gotów poświęcić życie agentów Secret Service tylko żeby pokazać "znak zwycięstwa" sekundy po zamachu, tak zadufany w sobie człowiek nie powinien pełnić tak ważnej funkcji jaką jest prezydent, niestety wszystko wskazuje, że jednak będzie i to nie są dobre informacje, stabilna polityka zagraniczna takiego mocarstwa powinna być niezachwiana, a z Trumpem u władzy możemy się obudzić z zupełnie inną polityką prowadzoną w poniedziałek a wtorek i odwrotnie.
#przemyslenia #polityka #usa #wybory #zamach #trump #biden
  • 6
  • Odpowiedz
@FiFaFoFum: Nie powinien jej pełnić przede wszystkim dlatego, że jest skazany prawomocnym wyrokiem sądu. Jestem w szoku, że takie państwo jak USA nie ma przepisów, które uniemożliwiałyby osobie skazanej startu na prezydenta.
  • Odpowiedz
  • 0
@dawbo: Powiedz mi gdzie w swojej wypowiedzi wypropsowałem Bidena? Otóż nigdzie, to, że demokraci mają fatalnego kandydata nie zmienia faktu, że Trump się nie nadaje na stanowisko prezydneta.
  • Odpowiedz
@FiFaFoFum polityka zagraniczna ma być taka, że ma być korzystna a nie niezachwiana która ciągnie na dno, jak trump stwierdzi, ze oddanie Ukrainy dla Rosji będzie korzystne dla USA to to zrobi, jak będzie trzeba #!$%@?ć w Chiny nuki w ChRL to to zrobi
  • Odpowiedz