Wpis z mikrobloga

  • 1
@blargotron znam jednego co wziął leki tego typu z alko niby dawka śmiertelna ale przeżył i to że dwa razy
Do psychiatryka trafil po płukaniu właśnie że szpitala
A raz to tylko zasnął i się obudził potem
  • Odpowiedz
@blargotron: idz do szpitala jak masz myśli s, sam miałem i mam czasem nadal , więc domyślam sie co możesz czuć...nie wiem przez co przeszedłeś ale powiem ci ze nie chcesz sie zabić, to z pewnością... Po prostu nie chcesz dłużej cierpieć
  • Odpowiedz
  • 3
@imperial-green: Miałem częściową amnezję.
@DisabledOwl: Od końcówki 2021 byłem na izbie przyjęć szpitala kilkadziesiąt razy z odmową przyjęcia, część sam, część mnie policja zmuszała. Mogę ci wypisy pokazać. Jak raz mnie przyjęli to po tygodniu wyszedłem i stwierdzili (i mieli rację), że mi nie są w stanie pomóc bo tam leczą lekami wyłącznie, które nie działają.
  • Odpowiedz
@blargotron: albo jak nie jesteś to na inny oddział na rok czasu, tak długo jak będziesz potrzebował...
teraz nie myślisz racjonalnie, bo cierpisz i zapewne nie wierzysz ze to sie może zmienić bo cierpisz i nie masz siły iść nawet na te terapię bo cierpisz, ale ja to z autopsji wiem ze to sie może zmienić i sie zmieni
  • Odpowiedz
  • 2
@DisabledOwl: Co to jest "podwójna diagnoza"? Nie jestem uzależniony, przynajmniej nie od żadnej używki. Jaki oddział? O czym ty mówisz? Nie potrzebuję szpitala, leżeć i nic nie robić mogę w domu, potrzebuję realnej pomocy. Myślę jak najbardziej racjonalnie. Skoro przez 20 lat jest tak samo, to irracjonalne jest sądzić, że coś się zmieni. Próbowałem już wszystkiego co w mojej mocy. Byłem na terapii pół roku, zrezygnowałem w marcu. No w
  • Odpowiedz
@blargotron: eh ja ci doradzam a sam zdrowie psychicznze mam na wyczerpaniu , nie wiem jak ci pomoc , zycie #!$%@? ciezkie jest eh nie bede dluzej namawial na osrodek bo tak jak psizesz to niekoniecznie pomoze , ale z drugiej strony chyba nie masz lepszego pomyslu ? ja np najbardziej teraz potrzebuje wsparcia innych ludzie, znalezc se pare zaufanych osob ktorym sie mozesz wygadac i wtedy troche lzej jest
  • Odpowiedz