Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie ankiety! 45 oddanych głosów. 19 osób mnie ogląda i popiera! Dziękuję!
I teraz najciekawsze: 29 wykopków nie czyta tego co piszę i trzyma mnie na czarnej liście! Rozumiecie?? Mają mnie na czarnej liście i głosują w mojej ankiecie!! Dziwny syndrom, zanik szarych komórek, obłęd grajewski, piwo-wino-wódka w krwioobiegu??
Wniosek nasuwa się automatycznie, ZOSTAJĘ :))))
Pozdrawiam z remizy!
#kononowicz #patostreamy
WulkanizatorOponMozgowych - Małe podsumowanie ankiety! 45 oddanych głosów. 19 osób mn...

źródło: Schowek_07-13-2024_02

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@radddddmartttttt jakoś musieli przetrwać i zmusić rodziców do płacenia na ich dorosłe, nietypowe dupska, widocznie szantaż emocjonalny mają we krwi, "szkoda" że również do ludzi który mają #!$%@? na nich :D
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Nikt normalny, w sensie nawet przeciętnego IQ, nie może akceptować obecności Grajewiaka w internetach. Nie po prawie 4 latach. To nie czasy wyjaśniania M207, gdy on wydawał się normalny. Za dużo syfu wyszło co do jego osoby, właściwie sam się skreślił. Olkoholik, hipokryta, krętacz itd., itd. Ci ludzie nie mają szacunku do samych siebie, nadal bronią iluzji i gryzą na oślep innych, jak słysza, że ktoś ma pompę z
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: w jaki sposób dałeś nam po paluchach? Zrobiłeś ankiete, napisałem że bez sensu bo i tak nie usuniesz konta, ogłaszasz że nie usuniesz, ogłaszasz zwycięstwo. Masz obsesje na punkcie Wójcika i tyle, jakby zniknął to byłby to dla Ciebie najgorszy koszmar. W sumie ciekawe co Ci zrobił że tak go nienawidzisz.
  • Odpowiedz
@radddddmartttttt: gdzie ja ogłosiłem zwycięstwo? Stwierdziłem tylko, że dwadzieścia dziewięć egzemplarzy napisało, że mnie blokuje i jednocześnie wzięło czynny udział w ankiecie? To dość nielogiczne, jeśli nie rozumiesz, to poproś kogoś aby ci wytłumaczył.
Wobec takiej liczby osób piszących od rzeczy pozostawiłem zostać, by wyprowadzić ich na ludzi :))
  • Odpowiedz
Choć muszę przyznać że aż przykro mi się robi na myśl jakie masz kruche ego. Sama myśl o ankiecie gdzie ludzie mogliby Cię krytykować bez dupochronow musi Cię przerażać co?

Jeżeli ktoś ma Cię na czarnej to w ogóle nie zagłosował, ale pewnie sam jesteś tego świadom. Zrobiłeś dziecinadę i jeszcze myślisz że weź wystrychnąłeś kogoś na dudka.
  • Odpowiedz