Wpis z mikrobloga

@wolepiwo: raz jakąś toyotą kogoś z rodziny odwoziłem do domu jej właściciela razem z żoną
dobrze że akurat był to bardzo śnieżny dzień i ruch na drogach był zerowy bo próbując ustawić nawiew na szybę #!$%@?łem się nieświadomie na środek skrzyżowania bo sterowanie klimą było #!$%@? na ekranie dotykowym
w życiu nie byłem tak osrany za kółkiem a już miałem akcje uciekania z czołówki czy wylot do rowu
  • Odpowiedz
@wolepiwo: śmieszniej bo te og to mają ograniczenia. Wrzucisz sobie chińskiego androida zamiast starego radia i nagle legalnie mogę sobie odpalić messengera na ekranie czy pieprzona przeglądarkę z youtubem. Niby moga zatrzymać za nieuważna jazdę ale udowadniaj że ktoś odpisywał na wiadomość a nie klikał nawigacje.
  • Odpowiedz
@Pangia: tak tak, to na pewno wina producenta ze jestes debilem i ustawiasz nawiew nie patrzac na droge XD

w życiu nie byłem tak osrany za kółkiem


PTSD ze musiales pare rzeczy kliknac pewnie do teraz xd
  • Odpowiedz
@wolepiwo wiem że odpowiadam na mema, ale nikt i nic nie zabrania korzystania z telefonu w czasie jazdy. Nie wolno korzystać z telefonu trzymanego w ręce, czy ten tablet w samochodzie trzymasz w ręce?
  • Odpowiedz
Kiedys jak byłem w salonie to dealer mi mówił że za dopłatą to będzie tablet dotykowy w konsoli.
"Za dopłatą to ja wolę zwykle przyciski"
  • Odpowiedz
@wolepiwo tak jak są obowiązkowe systemy bezpieczeństwa tak samo powinny funkcje w aucie, obowiązkowo obsługiwane fizycznymi przyciskami.
Jak radio, klima i awaryjne
  • Odpowiedz