Wpis z mikrobloga

@Hambercios: FC5 >>> FC6

To moja ulubiona część. Odpaliłem najnowszą i meh... nuda, przekombinowane bronie i klimat mi nie siadł.
A tutaj - bajka! Górzysty stan hameryki, pełno lasów i miasteczek ()
  • Odpowiedz
@Hambercios: o wlasnie skoro temat far cry, jak zrobic zeby graja w coopie dalo sie oddalic od kolegi? bo chcielismy sobie porobic misje jeden samolotem drugi na ziemi i jak sie odejdzie od siebie na 100m to wyskakuje kominukat ze gracz za daleko i teleportuje do drugiego gracza
  • Odpowiedz
@Hambercios: Które gry z serii warto zagrac? Pamietam ze gralem w cos w okolicach 2015(?) i powtarzalnosc rozgrywki mnie znużyła. Z tego co pamietam, męczące było wyżynanie posterunków na drodze bo gdy wracalem po 5 minutach, posterunek znów był pełen wrogów...
  • Odpowiedz
@Hambercios: najciekawsze są niusy w radio że świat się sypie

A najgorsze te uprowadzenia i wymuszane misje, no lecę samolotem/helikopterem i dostaję magiczną strzałką usypiającą xD no xD
  • Odpowiedz
@muussk: trójeczka zdecydowanie. Żałuj, że nie zagrasz w coopa online, a jedynie z modami offline, bo coop to miał jak dla mnie nawet większy repeat value od podstawki, a serwery niestety wyłączyli.

W czwórce najbardziej mi się podobały walki na arenie i zamknięte misje w górach, reszta nuda.

Piątka też się nudzi, ale największy progres graficzny.
Szóstka wręcz zaliczyła regres w
  • Odpowiedz