Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy od dłuższego czasu nie mam progresu na klatce. Ćwiczenia jakie robie są dosyć standardowe: 4x8 ławka prosta ze sztangą, 3x12 rozpiętki, 3x12 ławka skośna hantle, maszyna na klatkę na dobicie z większym ciężarem do upadku. Dzisiaj oglądałem filmik Pudziana, w którym zaleca skrócenie serii do 6-5-4-3-2 powtórzenia. Teoretycznie można by na ławce płaskiej w takiej sekwencji dokładać ciężaru przy każdej kolejnej serii. Co o tym myślicie?
Summer92 - #mikrokoksy od dłuższego czasu nie mam progresu na klatce. Ćwiczenia jakie...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Summer92: Metod progresji jest wiele na pewno progresja 8 RM zajmie dłużej niż progresja 3-5 RM. Progresję da Ci też poprawa techniki czy wzmacnianie akcesoriami pleców, tricepsa w przypadku wyciskania
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoriuszka jestem 6 dni w tygodniu na siłowni. Każdą partię robię dwa razy w tygodniu. Jednak spróbuję obniżenia ilości powtórzeń, tak jak Pudzian radzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) odnośnie techniki to nadal się uczę, jak coś w internecie zobaczę to staram się to wprowadzać na siłowni. Dziękuję Wam za odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Summer92: Brakuje informacji o tym ile ważysz i na jakim obciążeniu się zatrzymałeś.

Jak np. ważysz ~80 kg i wyciskacz 130kg to czeka cię dość długi grind.
  • Odpowiedz