Wpis z mikrobloga

jeżeli odblokowywujesz seryjnie zaczipowany silnik żeby jeździec znacząco szybciej niż pozwalają przepisy ruchu drogowego


@rachuneksumienia: Ale wiesz, że właściwie każde auto może jeździć znacząco szybciej niż zezwala na to kodeks ruchu drogowego? ;)
  • Odpowiedz
@Itslilianka: problemem jest to że póki co siedzi na wakacjach za granicą i nie ma widoków aby się to zmieniło.
Czemu go nie zatrzymali po wypadku tak jak na przykład kolesia co miał stłuczkę z konwojem szydło?
  • Odpowiedz
@tonawegla: no i to żony wina? Przecież ona nie ma hajsu. On posmarował albo jego stary. Jednak wg mnie hejt baba dostaje niezasłuzony. Predzej sie skupcie na tych psach za niedopełnienie obowiazłów
  • Odpowiedz
@Aokx: oczywiście masz racje jeśli chodzi o definicje. Nie ma co walczyć ze słownikiem, ale z drugiej strony - czym się różni osoba przekraczająca dozwoloną prędkość na publicznej drodze o 150km/h (gdzie dozwolona prędkość i tak jest bardzo wysoka) od gościa, który w tłumie zamyka oczy, robi piruet i strzela z pistoletu? I ten i ten mógł mieć zamiar tylko przetestować swój sprzęt. A jednak sytuacja jest tak #!$%@?, że
  • Odpowiedz
@Itslilianka:

no i to żony wina? Przecież ona nie ma hajsu. On posmarował albo jego stary. Jednak wg mnie hejt baba dostaje niezasłuzony.


A według mnie zasłużyła, zapewne wiedziała co zrobił zanim jeszcze wybuchła afera co znaczy, że pomogła mu w ucieczce choćby poprzez zaniechanie. Poza tym skoro typ zabił 3 osoby to czemu nie założyła mu sprawy rozwodowej (rozwieść można się nawet bez udziału małżonka)? Każdy ponosi konsekwencje swoich
  • Odpowiedz
@Aokx: Ty, a jak będę ci machał siekierą koło głowy i w końcu jak się ruszysz to rozwalę ci łeb na kawałki, to też jest to nieszczęśliwy wypadek? To że prawo w Polsce jest głupie to wiemy, ale 315 km/h na drodze publicznej to jest jawne pogodzenie się z tym że prawdopodobnie kogoś zabijesz. Trzeba nazywać rzeczy wprost po imieniu, nawet jeśli prawo jest kulawe.
  • Odpowiedz
@#!$%@?:

Od jakiej szybkości można domniemywać, że kierowca zdaje sobie sprawę, że może zabić?


Ja mysle, ze od kazdej. Jadac 5 na godzine nie da sie po kims przejechac?
  • Odpowiedz