Wpis z mikrobloga

#fifa #internet #fut #informatyka #ps4
Czy wy grając online w fife macie lagi, które niemal uniemożliwiają grę? Ja miałem tak kiedy grałem jeszcze w fife 20 czy 22. Teraz kupiłem sobie 24 i dalej to samo. A pamiętam, że w 16,17 tego problemu nie było. Nie mogę złapać 10 sekund w grze żeby mnie nie zlagowalo. A najdziwniejsze, że przed meczem pokazuje mi ping 12 w porywach do 16.
Konsole mam podpięta pod wifi które znajduje się dwa pokoje dalej. Mieszkam prawie w centrum Warszawy.
Testując połączenie internetowe mam kolejno na przestrzeni ostatnich dwóch minut,
pobieranie: 50,6 mb/s, przesyłanie 8,1 mb/s
pobieranie 41,3 mb/s, przesyłanie 9,7 mb/s
pobieranie 22,5 mb/s, przesyłanie 9,9 mb/s
pobieranie 30,5 mb/s, przesyłanie 9,5 mb/s
pobieranie 19,1 mb/s, przesyłanie 8,6 mb/s
pobiersnie 17,1 mb/s, przesyłanie 9,5 mb/s

Grając w inne gry online problem praktycznie nie występuje. Może ze dwa razy na kilka godzin gry mnie zlaguje. W fifie za to kilkadziesiąt razy w ciągu meczu. Też tak macie? To wina mojego internetu czy serwerów fify? Mieliście może taki problem i jakoś go rozwiazaliscie?
  • 6
  • Odpowiedz
@siemanko0: co to za internet mobilny/kablowy/radiowy?
Jaki masz pakiet ?
Nie jestem pewny ale twój internet trochę jest za słaby i wifi tez ci gubi prędkość najlepiej jakbyś podłączył się kablem .
  • Odpowiedz
Konsole mam podpięta pod wifi


@siemanko0: No to masz odpowiedź. U mnie router (Orange Światłowód 1Gb/s) stał w tym samym pokoju i na Wi-Fi zawsze zdarzały się "mikro ścinki" czy opóźnione reakcje piłkarzy. Ba, na kablu wydawało się że jest to samo - a później okazało się że mam najbardziej gówniany z gównianych kabli ethernet (pewnie kupony z 15 lat temu). Zmieniłem kabel na taki w "standardzie Cat 6a" -
Tymczas0wy - >Konsole mam podpięta pod wifi

@siemanko0: No to masz odpowiedź. U mnie...

źródło: kabel-ethernet-skretka-komputerowa_4

Pobierz
  • Odpowiedz