Wpis z mikrobloga

Czasami zastanawiam się jak to możliwe, że Auchan może w którymś z rankingów zająć wyższe miejsce pod względem niskich cen od Lidla.

Ostatnio zrobiłem sobie dla odmiany zakupy w Auchan i kupiłem: pierś z indyka, twaróg, mozzarellę tarta, proteinowe jogurt pitny i pudding, czerwona cebulę(okazało się że wszystkie były nieświeże), mleko i mleczko kokosowe i byłem zaskoczony różnica na paragonie.

Może i na innych produktach da się zaoszczędzić i może moja teoria nie do końca ma odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale zdecydowanie mięso i nabiał tańsze są w lidlu

#auchan #lidl #zakupy
  • 3
  • Odpowiedz
@Avekkk: rankingi to zwykle reklamy. Zwykle mieszają ceny regularne z promo; nawet jednodniowym, z limitem, aplikacją; nic nie wnosi, że miesiąc temu 1 dnia było taniej, kolejnego mogło być odwrotnie.

Możesz sprawdzić zasady rankingu, może trafi się lepszy, ale jak jest jednodniowy, to do kosza.

Żeby kupić tanio trzeba wybierać z gazetki, wtedy sklep obojętny, promo są na podobnym poziomie. Natomiast chcąc konkretne towary, to trzeba zestawienie długoterminowe.
  • Odpowiedz